ابتلای 6 نفر به کرونا در اولین روز از تمرینات گروهی تیم های لیگ برتر انگلیس

به گزارش مجله عکسفا، پایگاه خبری لیگ برتر انگلیس بیان نمود که امروز (سه شنبه) پس از اجرای اولین فاز از تمرینات گروهی تیم های این لیگ، تست کرونای 6 تن فرد شاغل در فوتبال جزیره مثبت اعلام شده است.

ابتلای 6 نفر به کرونا در اولین روز از تمرینات گروهی تیم های لیگ برتر انگلیس

در فاز اول تمرینات گروهی مطابق پروتکل پزشکی تعریف شد، مجموعاً 748 تست از تمام اعضای 20 تیم لیگ برتر گرفته شد که شش تای آن ها مثبت از آب درآمده، اما مشخص نیست که این تست ها متعلق به بازیکنان بوده، اعضای کادر فنی یا هر دو.

طبق مقررات مندرج در پروتکل پزشکی لیگ برتر اکنون تمام افرادی که تست کرونای آن ها مثبت اعلام شده باید حداقل خودشان را به صورت انفرادی برای 7 روز قرنطینه کنند و اجازه بازگشت به تمرینات را ندارند.

تست کرونای این افراد در حالی مثبت اعلام شده که هنوز در انگلیس اجازه از سرگیری تمرینات گروهی دارای تماس فیزیکی میان بازیکنان داده نشده است.

قرار بود فاز دوم تمرینات تیم های لیگ رجحان در این هفته آغاز شود، اما مشخص نیست با اتفاقی که رخ داده این برنامه در موعد مقرر عملی شود.

طبق بیانیه منتشر شده در سایت لیگ برتر انگلیس، شش فرد مبتلا به کرونا عضو سه باشگاه هستند، اما به دلایل محرمانه نام آن ها فاش نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 980

به "ابتلای 6 نفر به کرونا در اولین روز از تمرینات گروهی تیم های لیگ برتر انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای 6 نفر به کرونا در اولین روز از تمرینات گروهی تیم های لیگ برتر انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید