اصفهان، مهدی هاشمی نسب: دنبال برد بودیم و فرصت کافی برای شکست سپاهان داشتیم، در جدالی نابرابر از قبل بازنده نبودیم

به گزارش مجله عکسفا، سیدمهدی هاشمی نسب، مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد این تیم در دیدار مقابل سپاهان به دنبال کسب سه امتیاز بوده است.

اصفهان، مهدی هاشمی نسب: دنبال برد بودیم و فرصت کافی برای شکست سپاهان داشتیم، در جدالی نابرابر از قبل بازنده نبودیم

به گزارش مجله عکسفا از اصفهان، سیدمهدی هاشمی نسب پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل سپاهان گفت: بازی خوبی بود و دو تیم از هم شناخت داشتند به واسطه بازی اخیرشان در جام حذفی. متأسفانه ما امروز از جاهایی گل خوردیم که روی آنها تأکید داشتیم. دو هفته روی نقاط قوت و ضعف سپاهان کار و بارها به بازیکنان نکات مهم را گوشزد نموده بودیم، اما امروز دقیقاً از روی همین نکات گل خوردیم.

مربی تیم نساجی مازندران در واکنش به این سؤال که آیا تیمش برای نباختن به اصفهان آمده بود، گفت: نه اتفاقاً ما برای بردن به اینجا آمده بودیم. حتی موقعیت های گل زیادی هم داشتیم. متأسفانه بازیکنان ما روی بی تجربگی شان از موقعیت ها استفاده ننموده و بازی را واگذار می نمایند. ما امروز بازی خوبی ارائه کردیم، اما متأسفانه با وجود تأکیدهای زیادی که روی ارسال ها و ضربات سر داشتیم به همین شکل گل خوردیم.

وی یادآور شد: شرایط این بازی با بازی جام حذفی خیلی فرق می کرد. ما امروز دنبال این نبودیم که بخواهیم یک امتیاز به دست بیاوریم. حتی فرصت کافی برای شکست سپاهان داشتیم. روی ارسال از کناره ها چند موقعیت ایجاد کردیم. یک موقعیت تک به تک از دست دادیم و یک صحنه مشکوک به پنالتی هم رخ داد که داور از کنار آن به سادگی گذشت. در حال حاضر هم ناراحتی ما از باخت تیم نیست، بلکه تأکید می کنم از این ناراحتیم که گل های دریافتی مان روی نکاتی بود که آنها را گوشزد نموده بودیم.

هاشمی نسب در این باره اضافه نمود: به هرحال فوتبال همین است. هر تیمی اشتباه کند مجازات خواهد شد و امروز این اتفاق برای مان رخ داد. نمی خواهم راجع به داوری صحبت کنم، اما در لحظات پایانی مسابقه داور به سادگی از خطای بازیکنان سپاهان در محوطه جریمه این تیم گذشت.

وی با بیان اینکه نقطه قوت سپاهان خط حمله اش است، توضیح داد: ما خیلی خوب سپاهان را کنترل نموده بودیم و می دانستیم که آنها در امر گلزنی روی کی روش حساب باز می نمایند. دیدید که در طول بازی خیلی کم به حریف مان موقعیت گل دادیم، اما هر لحظه که غافل شدیم دروازه مان باز شد. همان طور که گفتم بازیکنان ما کم تجربه هستند، اما باز هم باید پیشرفت کنیم که باخت های اینچنینی نداشته باشیم.

مربی تیم نساجی مازندران راجع به آینده تیمش یادآور شد: به هرحال تیم ما تازه به لیگ برتر آمده است، اما نتیجه گیری و روند بازی مان آن طور نبوده که به مانند یک تیم تازه لیگ برتر صعود نموده باشد. شما بیایید تیم ما را با سپاهان مقایسه کنید. فکر کنم اگر در این مورد حرف نزنم خیلی بهتر باشد. آنها یک تیم مدعی هستند و شاید قرارداد یک بازیکن شان اندازه کل بودجه یک فصل نساجی باشد. این واقعاً یک جدال نابرابر بود. با همه این حرف ها ما هیچ وقت یک تیم از قبل بازنده نبودیم. همان طور که گفتم تازه به لیگ برتر آمده ایم. مطمئن باشید در آینده تیم متفاوتی از نساجی خواهید دید.

هاشمی نسب با تمجید از طرفداران نساجی اضافه نمود: ما اگر به لیگ برتر صعود کردیم بخش عمده ای از آن را مدیون طرفداران هستیم. تماشاگران ما به بهترین شکل تیم را حمایت می نمایند. آنها می دانند که شرایط چقدر سخت است و باید شکیبا باشند. ما بازیکنی را که می خواستیم به خاطر شرایط مالی نتوانستیم بگیریم. این امر طبیعی است، چون تیم ما خصوصی بوده و مالکانش مجبورند در این شرایط سخت اقتصادی از جیب شان خرج نمایند. واقعاً جای تقدیر دارد. امیدوارم که در نیم فصل بتوانیم با جذب یکی دو بازیکن نقاط ضعف خود را بهبود بخشیده و در ادامه لیگ شرایط بهتری داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 7

به "اصفهان، مهدی هاشمی نسب: دنبال برد بودیم و فرصت کافی برای شکست سپاهان داشتیم، در جدالی نابرابر از قبل بازنده نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، مهدی هاشمی نسب: دنبال برد بودیم و فرصت کافی برای شکست سپاهان داشتیم، در جدالی نابرابر از قبل بازنده نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید