اطلاعیه اداره کل زندانهای استان تهران درباره بهنام محجوبی خبرنگاران

به گزارش مجله عکسفا، اداره کل زندانهای استان تهران در اطلاعیه ای توضیحاتی را در رابطه با شرایط زندانی بهنام محجوبی ارائه داد.

اطلاعیه اداره کل زندانهای استان تهران درباره بهنام محجوبی خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، بر اساس اعلام مرکز رسانه قوه قضائیه، در پی مسمومیت محکومی به نام بهنام محجوبی در یکی از بیمارستان های تهران، سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی تهران در اطلاعیه ای ضمن ابراز تأسف، نسبت به این واقعه اظهار داشت: فرد مورد اشاره، دارای سابقه بیماری بوده و به همین دلیل در جریان تحمل محکومیت، تحت نظر پزشک قرار داشته است.

این اطلاعیه می افزاید: زندانی محجوبی از ابتدای سال جاری تا کنون نیز هیچ درخواست دیداری به جز یک مورد نداشته است، در تاریخ 7 بهمن 99 مادر وی درخواست دیدار داشته اند که دیدار هم صورت گرفته است.

اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان تهران تصریح نموده: در تاریخ 12 بهمن 99 با نظر مرجع قضائی به دلیل بیماری محکوم مورد اشاره با تعویق اجرای مجازات وی موافقت می گردد مشروط به اینکه وثیقه 200 میلیون تومانی جهت خارج شدن از زندان اخذ گردد این موضوع همان زمان رسماً و به صورت کتبی به وی ابلاغ می گردد.

بر اساس این اطلاعیه: متأسفانه در روزهای گذشته، این محکوم دچار مسمومیت شده که بلافاصله جهت درمان به یکی از بیمارستان های تهران منتقل می گردد. سازمان زندان های تهران در این اطلاعیه، تاکید نموده است، تمام مراقبت های مورد احتیاج پزشکی در طول دوران حبس و همچنین اقدامات ویژه درمانی در زمان بستری شدن متهم در بیمارستان، به صورت کامل صورت گرفته و وی هم اکنون نیز تحت مراقبت های ویژه پزشکی می باشد.

وکیل بهنام محجوبی آخرین شرایط موکلش را اظهار داشت

اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان تهران با اشاره به اینکه آنالیز های اولیه و ادعای هم اتاقی های وی نشان می دهد زندانی محجوبی بر اثر مصرف بیش از حد دارو مسموم شده تاکید دارد: موضوع علت مسمومیت وی در حال آنالیز دقیق و فوری است و نتیجه نهایی پس از آنالیز پزشکی و قضائی اعلام می گردد. این اطلاعیه در انتها یادآور شده است: این محکوم در غائله خیابان گلستان هفتم در سال 96 دستگیر و پس از طی همه فرایندهای قضائی، به تحمل حبس محکوم شده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1510

به "اطلاعیه اداره کل زندانهای استان تهران درباره بهنام محجوبی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه اداره کل زندانهای استان تهران درباره بهنام محجوبی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید