امامی فر: تفکراتم با برنامه های عزیزی خادم همخوانی داشت، اشخاص انتقادها را مستقیم به فدراسیون بگویند

به گزارش مجله عکسفا، بازیکن پیشین تیم ملی و رئیس مرکز ملی فوتبال گفت: برنامه های کاندیدای ریاست فدراسیون را مطالعه نموده بودم و تفکراتم با برنامه های عزیزی خادم همخوانی داشت.

امامی فر: تفکراتم با برنامه های عزیزی خادم همخوانی داشت، اشخاص انتقادها را مستقیم به فدراسیون بگویند

علیرضا امامی فر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره انتخابش به عنوان رئیس مرکز ملی فوتبال گفت: از فدراسیون فوتبال تماس گرفتند و گفتند آقای عزیزی خادم می خواهد با من صحبت کند. به فدراسیون رفتم و با بنده برای ریاست مرکز ملی فوتبال صحبت کردند. برنامه های کاندیدای ریاست فدراسیون و همچنین عزیزی خادم را مطالعه نموده بودم و ادبیات و تفکراتی که دارم، با برنامه های ایشان همخوانی داشت. از پیشنهاد عزیزی خادم استقبال کردم اما خواستم تحقیق کنم. در نهایت امروز جلسه معارفه ام برگزار گردید و امیدوارم گامی درست در راستای خدمت به فوتبال بردارم.

وی در خصوص بعضی انتقادها به انتخاب او در پست فعلی توضیح داد: شخصا روی این پست فکر کردم. من مستقل برای خودم و شغلم تصمیم می گیرم. آدم دانشگاهی هستم و قرار شد پشتیبانی خوبی چه به لحاظ علمی و چه به لحاظ تحقیقات و پژوهش از مرکز فوتبال گردد تا باعث حفظ آبروی فوتبال باشد. در این مرکز، ساختمان پِک، ایفمارک، ساختمان فوتسال، زمین های چمن برای تیم های ملی و ... وجود دارد و باید هر چقدر پتانسیل و ظرفیت که است برای این مرکز به کار برد. این کار به سود تیم ملی خواهد بود. این ظرفیت و فضا با حمایت فدراسیون فوتبال، شخص عزیزی خادم، هیئت رئیسه و دیگر عزیزان می تواند بیشتر گردد.

رئیس مرکز ملی فوتبال در واکنش انتقادهای علی کریمی از انتخاب های فدراسیون فوتبال گفت: اشخاصی هستند که انتقادهایی از فدراسیون دارند، اما راه درست انتقاد، صحبت مستقیم با اشخاص است. انتقادها باید به شکلی باشد که یاری کند. کریمی از دوستان من است و افتخار کار در کنار او را داشتم. کنار علی دایی در پرسپولیس و حمید استیلی در تیم المپیک حضور داشتم، اما سعی کردم طوری کار کنم که شأن و شخصیتم حفظ گردد و تصمیم مستقلی بگیرم. در این رابطه، اجازه دهید دخالت نکنم، چرا که بیشتر تمرکزم روی کارم است.

امامی فر بیان کرد: در مرکز ملی فوتبال چهره هایی چون میرشاد ماجدی در بحث کمیته و توسعه فوتبال جوانان و همچنین سعید دقیقی در قسمت اجرایی، تجهیزات و ... حضور دارند. کارم را تازه آغاز نموده ام و از دوستان جدیدی استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم از ظرفیت و پتانسیل در جهت درستی استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1541

به "امامی فر: تفکراتم با برنامه های عزیزی خادم همخوانی داشت، اشخاص انتقادها را مستقیم به فدراسیون بگویند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی فر: تفکراتم با برنامه های عزیزی خادم همخوانی داشت، اشخاص انتقادها را مستقیم به فدراسیون بگویند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید