اندونزی دانشجویان ایرانی را بورسیه می نماید، مهلت ثبت نام 7 اسفند97

به گزارش مجله عکسفا، به گزارش خبرنگاران، معاونت بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم خاطرنشان کرد: نظر به اقدامات و کوشش های بعمل آمده، دولت اندونزی با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتری PHD ) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2020-2019 موافقت نموده است.

اندونزی دانشجویان ایرانی را بورسیه می نماید، مهلت ثبت نام 7 اسفند97

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

بر همین اساس و بنا به سیاست های اعطایی بورس دولت های خارجی علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی:نسبت به ثبت نام اولیه در (https://darmasiswa.kemdikbud.go.id) رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (grad.saorg.ir) و رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (edd.behdasht.gov.ir) و اخذ کد ثبت نامی از سامانه فوق الذکر اقدام نمایند.

لازم است متقاضیان به وسیله سامانه اطلاع رسانی اداره کل بورس و اعزام دانشجویان به آدرس Scholarship.Saorg.ir نسبت به ثبت نام در سامانه جامع دانشجویی (سجاد) تا پایـان وقـت اداری مـورخ 9 اسفند ماه 1397 برابر با 28 فوریه 2019 اقدام نمایند.

بدیهی است پس از انتها مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد. این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه بوده و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتخاب متقاضیان برتر براساس سوابق تحصیلی، نمره زبان انگلیسی، سایر توانمندی های علمی و همچنین ارزیابی مصاحبه دانشگاه پذیرنده انجام می گیرد. طبق سیاست های کلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین اصلاح ماده 35 معافیت تحصیلی مجلس شورای اسلامی درخصوص متقاضیان دیپلمه برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها صرفاً محدود به دانشگاه های داخل کشور است.

لذا بورس دولت های خارجی برای دوره های آغاز از دیپلم (کارشناسی و عمومی رشته های پزشکی) در اولویت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیست.

در سال جدید تحصیلی، امکان درخواست مرخصی حتی برای (یک یا دو ترم) وجود نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 319

به "اندونزی دانشجویان ایرانی را بورسیه می نماید، مهلت ثبت نام 7 اسفند97" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اندونزی دانشجویان ایرانی را بورسیه می نماید، مهلت ثبت نام 7 اسفند97"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید