بوشهر، مربی نفت آبادان: روی اشتباهات فردی گل خوردیم، در آینده بهتر می شویم

به گزارش مجله عکسفا، مربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: در بازی با پارس جنوبی جم روی اشتباهات فردی گل خوردیم.

بوشهر، مربی نفت آبادان: روی اشتباهات فردی گل خوردیم، در آینده بهتر می شویم

به گزارش مجله عکسفا از جم، کاظم فرحانی بعد از تساوی دو بر دو تیمش مقابل پارس جنوبی جم در نشست خبری گفت: سرجیو صدایش گرفته بود و نتوانست به کنفرانس خبری بیاید. بازی سختی بود و در نیمه اول روی اشتباهات فردی گل خوردیم اما در بین دو نیمه سرجیو صحبت های خوبی داشت و در ادامه توانستیم بر بازی مسلط شده و در نهایت هم بازی مساوی شد.

وی در واکنش به اعتراض مجله عکسفا مبنی بر اینکه چرا سرجیو قبل از بازی هم در نشست خبری شرکت نکرد، یادآور شد: قبل از بازی ما با اتوبوس به جم آمدیم و فرصت نشد سرجیو به نشست خبری برسد اما در جریان بازی امروز هم او خیلی فریاد زد و واقعا صدایش گرفته بود. از اصحاب زحمت کش رسانه عذرخواهی می کنم.

مربی نفت آبادان در مورد عملکرد تیمش اعلام نمود: تیم ما 70 تا 80 درصد نسبت به فصل پیش تغییرات داشته و طبیعی است که احتیاج به هماهنگی بیشتری برای رسیدن به شرایط ایده آل داشت. قبول دارم نتایج ابتدای فصل مان خوب نبود اما دیدید هر چه جلوتر آمدیم شرایط بهتر شد و الان هم شرایط مان خوب است. اطمینان دارم از این بهتر هم خواهیم شد.

فرحانی درباره پست اکبر ایمانی در این مسابقه و اینکه چرا تیمش در خط هافبک خوب عمل نکرد، یادآور شد: اکبر ایمانی امروز از ابتدا تا انتهای بازی هافبک دفاعی بود. ضمن اینکه ما در خط هافبک جاسم کرار و مصطفی حبیبی را در اختیار نداشتیم و در غیاب آنها از دو بازیکن جوان که یکی 18 و دیگری 19 سال داشت استفاده کردیم. نفراتی که واقعاً عملکرد خوبی داشتند. از لحاظ فوتبالی بهتر از تیم سال گذشته هستیم و مطمئن باشید که این تیم در آینده خیلی بهتر خواهد شد.

وی در واکنش به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه نفت آبادان خیلی بیش از حد به کرار جاسم وابسته است، گفت: مسلماً کرار فقط یک بازیکن نیست او برای تیم ما چه در تمرینات و چه در مسابقات یک رهبر است و عصای دست سرمربی به حساب می آید. او می توانست امروز یاری حال تیم ما باشد اما بازیکنان جانشین هم بد کار نکردند توانستند خودشان را نشان دهند. در کل چنین بازی هایی همیشه غیبت هافبک های باتجربه به چشم می آید هر چند اعتقاد من این است که ما یک تیم هستیم و به بازیکنی وابسته نیستیم.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت در مورد داوری و حمایت طرفداران تیم پارس جنوبی اعلام نمود: درباره داوری صحبتی ندارم چرا که اعتقاد دارم دکتر حیدری یکی از داوران خوب کشورمان است اما در مورد مردم جم باید بگویم جنوبی ها در کل مردمی خونگرم و بامعرفت هستند. امروز در طول 95 دقیقه بازی هیچ توهینی از تماشاگران نشنیدیم. مردم خونگرم شهر جم چه قبل از بازی و چه در جریان مسابقه میزبانی خوبی از ما داشتند و از همه آنها تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 12

به "بوشهر، مربی نفت آبادان: روی اشتباهات فردی گل خوردیم، در آینده بهتر می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر، مربی نفت آبادان: روی اشتباهات فردی گل خوردیم، در آینده بهتر می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید