تشبیه بسیار زشت سرمربی استقلال در تلویزیون

به گزارش مجله عکسفا، پس از حضور پر سر و صدای یکی از اوباش معروف پایتخت در تمرین تیم فوتبال استقلال که با آغوش گرم مسئولان کادر فنی و تعدادی از بازیکنان این تیم همراه بود، نقدها زیادی علیه مسئولان تیم استقلال درباره چرایی حضور این فرد مطرح شد.

تشبیه بسیار زشت سرمربی استقلال در تلویزیون

هر چند در گذشته و زمانی که امیر قلعه نویی و یا علیرضا منصوریان نیز سرمربیگری این تیم را بر عهده داشتند شاهد حضور افرادی از این دست با شکل و شمایل عجیب در تمرین تیم استقلال و دریافت عکس های یادگاری با بازیکنان و کادر فنی این تیم بوده ایم، که این بار نیز چنین فردی در تمرین تیم استقلال با سرمربیگری محمود فکری حاضر شده و شدیدا مورد استقبال اعضای کادر فنی و بعضی از بازیکنان این تیم نهاده شد!

در حالیکه حواشی زیادی پس از حضور این فرد در تمرین استقلال به راه افتاده است، محمود فکری سرمربی تیم استقلال شب گذشته (دوشنبه) در برنامه زنده فوتبال برتر از شبکه سوم سیما حاضر شد تا جوابگوی سوالات مجری برنامه باشد.

در بخشی از این مصاحبه زمانیکه مجری برنامه درباره علت حضور این فرد در تمرین تیم استقلال سوال کرد و خواهان جلوگیری از تکرار این اتفاق تلخ شد، فکری در صحبت هایی عجیب نام این فرد را در کنار دنیا پهلوان تختی قرار داد و گفت: ببینید همین دوستان سال های قبل هم در باشگاه های مختلف می رفتند و می شدند پوریا ولی، ولی اما حالا که سر تمرین استقلال آمده اند این صحبت ها مطرح می گردد. این دوستان با یکسری از پیشکسوتان سر تمرین آمدند و حالا این فضا را بوجود آورده اند. چرا همین تیپ دوستان وقتی سر تمرین تیم های دیگر می فرایند پوریای ولی، تختی، پهلوان و مشتی می شوند؟ این همان اتاق فکر است که هر اتفاقی می افتد می خواهند ما را بزنند!

متاسفانه این اظهار نظر سرمربی تیم استقلال هیچ واکنشی از سوی مجری برنامه نیز در پی نداشت و فکری به جای عذرخواهی، طلبکارانه از حضور این فرد در تمرین استقلال با این مثال دور از شان و صندلی دنیا پهلوان تختی، دفاع کرد.

انتظار می رود مدیریت باشگاه استقلال و مسئولان ورزش ضمن برخورد جدی با مسببان این اتفاق مانع از تکرار این ماجرا های تلخ در ورزش ایران و خدشه به نام و صندلی دنیا پهلوان تختی شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1440

به "تشبیه بسیار زشت سرمربی استقلال در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشبیه بسیار زشت سرمربی استقلال در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید