توضیحات سید جواد هاشمی درباره تبلیغات جنجالی اش

به گزارش مجله عکسفا، سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون درباره حواشی اخیر توضیحاتی ارائه داد.

توضیحات سید جواد هاشمی درباره تبلیغات جنجالی اش

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ تک برگی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه سیما خبرنگاران از خبرنگاران جوان، سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون، با انتشار ویدئویی درباره حواشی اخیر که به سبب تبلیغ خرید خانه در دبی برایش ایجاد شده است توضیحاتی ارائه داد.

هاشمی در این ویدئو گفت: من بابت عذرخواهی از ملتی که خیلی چیز ها برای آن ها مهم است آمده ام، متاسفانه بابت این تبلیغ تحقیقی ننموده بودم با عجله و به توصیه دوستانم متنی را گفتم که با اعتقادات و رفتار خود من هم مغایرت داشت، بابت این اشتباه عذرخواهی می کنم.

گمان نمیکردم حاشیه داشته باشد چرا که 150 سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند و به من نشان داده بودند، اما من یادم رفته بود که سید جواد هاشمی فیلم های ارزشی بازی نموده و نباید این تبلیغ را انجام می داد من دوباره بابت این تبلیغ عذرخواهی می کنم.

چند نکته اضافه کنم اینکه انسان ممکن الخطات ومن هم خطا کردم دوم اینکه من تا به امروز بابت هیچ کار تبلیغاتی یک ریال هم پول نگرفتم اگر بیان کنم که پول این تبلیغات قرار بود کجا برود باز حاشیه ایجاد خواهد شد، اینکه عذرخواهی کردم بابت خطای که کردم شاید خیلی از جیب مردم را زدند پول مردم را بردند، اما مسئولیت پذیرفتن هزاران اشتباه را ندارند، خواستم آن ها هم یاد بگیرند که بابت اشتباه خودعذرخواهی نمایند اشتباه خود را قبول کنیم نمره ما کم میشود، اما شهامت و عذرخواهی را داشته باشیم.

تعداد بازدید : 181

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1364

به "توضیحات سید جواد هاشمی درباره تبلیغات جنجالی اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات سید جواد هاشمی درباره تبلیغات جنجالی اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید