خبرنگاران خطیبی: با استرتژی درست پیکان را میبریم

به گزارش مجله عکسفا، تهران - خبرنگاران - سرمربی آلومینیون اراک درخصوص ملاقات برابر پیکان گفت: این تیم مانند خودمان است اما شاکله آن نسبت به سال گذشته تغییر نموده و امیدوارم بتوانیم به برد برابر آن دست یابیم.

خبرنگاران خطیبی: با استرتژی درست پیکان را میبریم

به گزارش خبرنگاران، رسول خطیبی روز آدینه در نشست خبری پیش بازی با پیکان گفت: پیکان مانند تیم خودمان است و تقریبا شاکله تیم آن نسبت به سال گذشته تغییر نموده است. هر چند ساختار و کادر جدید، کاربلد و فوتبالی اکنون دارد. امیدوارم تیم ما بتواند فردا استراتژی که بریا این بازی طراحی کردیم، روی زمین اجرا کند.

وی اضافه نمود: بازیکنان ما از لحاظ انگیزه، فنی و روحی رو به پیشرفت نسبت به هفته های گذشته هستند. هم پیکان و نیز آلومینیوم اراک در ملاقاتهای هفته گذشته پیروز به شکست حریفان خود شدند و با برد و روحیه خوب به مصاف یکدیگر می فرایند. امیدوارم از لحاظ کیفیت ملاقات سطح بالایی و راضی نماینده ای برای کادر فنی هر 2 تیم باشد و فرایند پیشرفت ما ادامه دار باشد.

سرمربی آلومینیوم اراک درخصوص ملاقات برابر ماشین سازی عنوان نمود: بازی هایی که انجام دادیم غیر از نساجی که اولین بازی بود، شرایط خوب و شکل تیمی را نداشتیم. اولین بازی بنده به عنوان سرمربی آلومینیوم اراک در لیگ برتر برابر سپاهان بود و از آنجا به بعد آغاز کردیم، نفراتی که اضافه شدند و با آنکه از لحاظ بدنی و هماهنگی آماده نبودیم اما جلوی این تیم خوب بازی کردیم.

وی افزود: شرایط خوبی داشتیم و رو به پیشرفت بودیم تا رسیدیم به بازی فولاد که نتیجه خیلی خوب در زمین آنان گرفتیم و هر چقدر که جلو می رفتیم هماهنگ تر می شدیم و در بازی ماشین سازی شرایط جوری بود که احتیاج به برد داشتیم تا از آن پایین رده بتوانیم خارج شویم و تدابیری که هفته گذشته جلوی ماشین سازی داشتیم، توانستیم کارهای هجومی را انجام دهیم.

خطیبی یادآور شد: قبلا کارهای دفاعی را بیشتر انجام می دادیم و در هر عرض سه یا چهار جلسه توانستیم کارهای هجومی را انجام دهیم به شرایط خوبی برابر ماشین سازی رسیدیم و این تیم را ببریم و امیدوارم این شرایط ادامه داشته باشد و در شکل دفاعی و حمله شرایط بهتری نسبت به قبل داشته باشیم.

وی ادامه داد: تفاوت زیادی میان تیم ها نیست و نمی توان از قبل گفت که کدام تیم برنده آن بازی می گردد. ما از آن تیم هایی هستیم که از لحاظ ساختاری و کیفیت بازیکنان و حتی نیمکت هم داریم. با اینکه هدف ما ماندن در لیگ برتر برای سال اول است اما نیم نگاهی هم به بالای جدول داریم اما شرایط باید مهیا گردد و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

سرمربی آلومینیوم توضیح داد: بعضی از مربیان اول فصل برای نواختن می آیند تا تیم ها را بشناسند و روی شکل دفاعی بیشتر کار می نمایند. با احترامی که به بازیکنان داریم بازیکنان خلاق کمتر است و نداریم. در دهه 70 یا 80 بازیکنانی داشتیم که سه یا چهار نفر را با خلاقیت دریبل می کرد و اکنون کمتر شده و باید مربیان و باشگاه ها روی این بحث کار نمایند.

وی اضافه نمود: روی حمله هم می توان کار کرد تا از لحاظ تیمی آن را جبران کنیم وهفته قبل این کار را کردیم. چون خودم فوروارد بودم علاقمندم این تیم هجومی بازی کند و شرایط برد و موقعیت گل زیاد باشد. سعی می کنم این مسائل را برطرف کنم ولی امیدوارم بازیکن خلاق بتوانند در فوتبال ما بیایند و شیرینی فوتبال ما را بیشتر نمایند.

خطیبی گفت: شرایط جدولی از هفته 10 یا دوازدهم به شرایط واقعی تیم ها را معین می نماید و الان زود است تا درباره جدول صحبت کنیم. باید از بازیکنان تشکر کنم که شرایط را درک کردند و امیدوارم این شرایط را ادامه دهند.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1348

به "خبرنگاران خطیبی: با استرتژی درست پیکان را میبریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خطیبی: با استرتژی درست پیکان را میبریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید