خبرنگاران زمین رایگان در طرح اقدام ملی مسکن استان اردبیل اختصاص یافت

به گزارش مجله عکسفا، اردبیل - خبرنگاران - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: اردبیل در بین استان های کشور زمین رایگان برای افراد واجد شرایط طرح اقدام ملی مسکن اختصاص داده است.

خبرنگاران زمین رایگان در طرح اقدام ملی مسکن استان اردبیل اختصاص یافت

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگاران ، محبوب حیدری در جلسه شورای مسکن اضافه کرد: در قالب طرح اقدام ملی مسکن برای پنج هزار واحد برنامه ریزی های لازم در استان صورت گرفته تا سه هزار و 500 واحد در شهر اردبیل و یک هزار و 500 واحد نیز در سایر شهرستان ها با همکاری راه و شهرسازی و بنیاد مسکن احداث و تحویل متقاضیان گردد.

او ادامه داد: متقاضیانی که پیش پرداخت های خود را برای آغاز عملیات اجرایی واحدهای مسکن ملی پرداخت نکرده اند، ضروری است در 2 هفته آینده پیش پرداخت مسکن را واریز نمایند.

حیدری اضافه کرد: یک هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن نیز در قالب تعاونی های ادارات نظیر صدا و سیما، سپاه، بنیاد ناجا، بنیاد شهید و بعضی دیگر از دستگاه های اجرایی احداث خواهد شد تا تحویل کارکنان این ادارات گردد.

فرزاد قلندری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل هم در این جلسه گفت: تعاونی ها عملیات اجرایی واحدهای مسکن ملی را که زمین آن را تحویل گرفته اند، آغاز نمایند.

وی اضافه کرد: تعاونی ها می توانند تا زمان صدور پروانه از سوی شهرداری ها نسبت به آغاز عملیات اجرایی اقدام نمایند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل اعلام کرد: زمین موردنیاز از سوی راه و شهرسازی استان برای احداث واحدهای مسکونی تامین شده و در اختیار تعاونی ها قرار گرفته و در صورت عدم آغاز عملیات اجرایی تا یک هفته آینده، پیگیری و جایگزینی با سازنده دیگر انجام می گردد.

قلندری اعلام کرد: متقاضیان ثبت نام شده هم تا 2 هفته دیگر باید مبلغ مقرر را پرداخت نمایند ، در غیر اینصورت از چرخه حذف و داوطلبان دیگر جایگزین می شوند.

وی تامین زیرساخت برای واحدهای مسکن ملی را یادآور و خواهان توجه دستگاه های خدماتی چون آب و برق در این شهرک ها شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1542

به "خبرنگاران زمین رایگان در طرح اقدام ملی مسکن استان اردبیل اختصاص یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زمین رایگان در طرح اقدام ملی مسکن استان اردبیل اختصاص یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید