داورزنی: چهار دهه شاهد توسعه زیرساختهای ورزشی بوده ایم

به گزارش مجله عکسفا، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از مراحل ساخت سالن شش هزار نفری شیراز گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی این است که در چهار دهه گذشته شاهد توسعه زیر ساخت های ورزشی و پیشرفت ورزشکاران رشته های مختلف کشورمان در عرصه های بین المللی هستیم.

داورزنی: چهار دهه شاهد توسعه زیرساختهای ورزشی بوده ایم

به گزارش مجله عکسفا، محمدرضا داورزنی در حاشیه بازدید از استادیوم در حال احداث شش هزار نفری شیراز اضافه نمود: استان فارس یکی از استان هایی است که در چهار دهه گذشته توانسته اقدامات بسیار خوبی در توسعه زیر ساخت ها داشته و از ورزشکاران استان فارس در رشته های مختلف در عرصه های بین المللی پیروز به افتخار آفرینی شدند.

وی ادامه داد: یکی از پیشرفت هایی که در این استان رخ داده در بخش ورزش بانوان بوده که توانسته پیروزیت های زیادی در این حوزه کسب کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به مسائل مالی و وجود تحریم گفت: در استان فارس سالن ها و استادیوم های بسیاری به برکت انقلاب در طول سال های اخیر ساخته شده و قطار پیشرفت کشور همچنان در حوزه های مختلف در حال حرکت است و ما در حوزه ورزش به پیروزیت های بسیاری دست یافتیم.

داورزنی اظهار داشت: مردم ما می دانند در حوزه ورزش تیم های ما جز 10 تیم برتر جهان هستیم و این به برکت پیشرفت های چهار دهه از شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران است.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از جدی ترین بحث های میزبانی کشورمان در مسابقات بین المللی ساخت سالن های استانداردی است که در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است که یکی از این سالن ها، طرح شش هزارنفری شهر شیراز است.

وی ابراز امیدواری کرد که این طرح با برنامه ریزی پیش بینی شده در هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.

داورزنی در خاتمه گفت: با افتتاح این سالن، استان فارس و شهر شیراز می تواند میزبان مسابقات مختلف بین المللی در رشته های مختلف ورزشی باشد و یکی از سیاست های وزارت ورزش و جوانان این است که رویدادهای بین المللی را در شهرهایی که ظرفیت بسیاری دارند برگزار کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 77

به "داورزنی: چهار دهه شاهد توسعه زیرساختهای ورزشی بوده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: چهار دهه شاهد توسعه زیرساختهای ورزشی بوده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید