دلنوشته فرزند استاد شجریان به یاد پدر

به گزارش مجله عکسفا، بهترین ها/ رایان شجریان، فرزند پنجم و دومین پسر استاد محمدرضا شجریان دلنوشته ای را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد.

دلنوشته فرزند استاد شجریان به یاد پدر

او با انتشار این تصویر نوشت:

چند وقت پیش دوستی با من تماس گرفت. چند سالی بود با این فرد تماسی نداشتم. بعد از چند ثانیه زد به گریه و گفت میدونی چی از همه بیشتر دلم رو میشکونه، گفت دلم از این میشکنه که تو پدرت رو از دست ندادی، نزدیک ترین دوستت، صمیمی ترین دوستت رو از دست دادی.

چند روزی گذشت و این عکس رو پیدا کردم. یاد روزی افتادم که این عکس گرفته شد. اون روز از پدر پرسیدم که بابا جان داستان زندگیت رو برام تعریف کن، گفت: بیا با هم بریم راه بریم. در حیاط یکی از دوستان خوبمون بودیم، درخت بریده شده ای رو دیدیم و نشستیم. منو در آغوش گرفت و هیچی نگفت.

حال این عکس توضیح حال اون دقایقه.

به این فکر افتادم که چرا به جای داستان های تعریف شده از طرف اطرافیان و هواداران هیچ وقت نتونستم داستان زندگی پدرم رو از زبان خودش بشنوم.

همواره میگند که داستان ها آغاز و سرانجامی دارند ، اما تلخی داستان این است که سرانجام، جزیی از داستان است...

شاید سرانجام ها رو خودمون مینوشتیم بهتر میشد. شاید آماده نبود برام تعریف کنه، اما اگه سرانجام رو هم خودش تعریف میکرد، شاید شاید درک میکردم.

شاید یکم دیر و زود بشه ولی یک روزی تو همون باغ، رو همون درخت بریده شده.... دوباره میشینیم و این دفعه شاید برام تعریف کردی.

منبع: همگردی
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1711

به "دلنوشته فرزند استاد شجریان به یاد پدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلنوشته فرزند استاد شجریان به یاد پدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید