سرمربی هنگ کنگ: به پیروزی مقابل ایران خوش بین بودیم، اما آنها خطرناک بودند، نمی خواهیم بازنده باشیم

به گزارش مجله عکسفا، میکسو پاتلاینن سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ کنگ می گوید که تیمش به پیروزی مقابل ایران خوش بین بوده است، اما در نهایت تن به شکست داده اند.

سرمربی هنگ کنگ: به پیروزی مقابل ایران خوش بین بودیم، اما آنها خطرناک بودند، نمی خواهیم بازنده باشیم

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میکسو پاتلاینن سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ کنگ درباره ملاقات تیمش مقابل ایران گفت: بازی سختی بود. تیم ایران تیم باکیفیتی است و نمایش خوبی را از خود به جای گذاشت. این تیم بسیار خطرناک ظاهر شد. ما خوش بین بودیم که پیروز شویم. می خواستیم کوشش های تیم ایران را خنثی کنیم، اما سه گل دریافت کردیم. سعی کردیم از فرصت های خود استفاده کنیم و توانستیم یک گل به ثمر برسانیم، اما تیم ایران گل های بیشتری زد و ما نتوانستیم پیروز شویم.

وی در پاسخ به شرایط زمین چمن گفت: چمن زمین قدری بلند بود و توپ جلو نمی رفت. بازیکنان مشکل داشتند. توپ و زمین مسابقه سفت بود، اما تیم ایران بسیار عالی ظاهر شد و از بازیکنان و مربی خوبی بهره می برد. این تیم از نظر تکنیک خوب و بسیار سرعتی است و برای هر تیمی می تواند مشکل ایجاد کند.

سرمربی تیم هنگ کنگ اعلام کرد: تیم ایران را بررسی نموده بودیم، اما نیمه اول از زاویه بسته گل دریافت کردیم. آنها در محوطه جریمه خوب ظاهر شدند و به گل رسیدند. این تیم بسیار عالی است و ما را تحت فشار قرار داد و باید گفت بسیار شایسته هستند.

پاتلاینن گفت: ما در بازی های آینده قصد باخت نداریم و نمی خواهیم بازنده باشیم. همواره بازی می کنیم که بازنده نباشیم و این به ما فرصت می دهد که بهترین عملکرد را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1634

به "سرمربی هنگ کنگ: به پیروزی مقابل ایران خوش بین بودیم، اما آنها خطرناک بودند، نمی خواهیم بازنده باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی هنگ کنگ: به پیروزی مقابل ایران خوش بین بودیم، اما آنها خطرناک بودند، نمی خواهیم بازنده باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید