سفیر ایران در کویت: تحریم های آمریکا ، مانع اصلی پیشبرد برنامه ها برای مقابله با کرونا است

به گزارش مجله عکسفا، سفیر ایران در کویت در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر این کشور عربی ، آمادگی کشورمان را برای پذیرش کمک های بهداشتی و دارویی از نهادهای انسان محبت آمیز گفت.

سفیر ایران در کویت: تحریم های آمریکا ، مانع اصلی پیشبرد برنامه ها برای مقابله با کرونا است

به گزارش مجله عکسفا ، محمد ایرانی در این دیدار با اشاره به سرعت انتشار ویروس کرونا و ضرورت مقابله جهانی با این پدیده شوم در قالب هماهنگی و همکاریهای منطقه ای و بین المللی اظهار کرد: تحریم های ظالمانه و یکجانبه غیر انسانی و غیر حقوقی آمریکا علیه مردم ایران در حال حاضر مانع اصلی پیشبرد برنامه های مقابله با ویروس کرونا و نیز تامین نیازمندیهای دارویی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز در جمهوری اسلامی است .

وی ادامه داد : اعمال کنندگان این تحریم ها در این روزهای سخت چهره زشت و غیر انسانی خود را بیش از گذشته به نمایش گذاشته اند .

محمد ایرانی در این دیدار آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای پذیرش کمک های بهداشتی و دارویی از سایر نهادهای انساندوستانه را بیان نمود.

به گزارش مجله عکسفا رئیس جمعیت هلال احمر کویت نیز در این دیدار اظهار کرد : مقابله با انتشار این ویروس نیازمند همکاری و هماهنگی جهانی است و تلاش همه دولت ها برای مهار این شرائط خطرناک یک ضرورت اجتناب ناپذیر است .

وی از آمادگی سازمان خود برای ارتباط و هماهنگی بیشتر با طرفهای ذی ربط جمهوری اسلامی ایران خبر داد .

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 826

به "سفیر ایران در کویت: تحریم های آمریکا ، مانع اصلی پیشبرد برنامه ها برای مقابله با کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفیر ایران در کویت: تحریم های آمریکا ، مانع اصلی پیشبرد برنامه ها برای مقابله با کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید