سهیل مهدی: زمان برگزاری دربی پایتخت فردا اعلام می گردد

به گزارش مجله عکسفا، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: گزارش عدم پخش بازی ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان به کمیته انضباطی ارسال خواهد شد و مطمئنا به راحتی از این موضوع نمی گذریم.

سهیل مهدی: زمان برگزاری دربی پایتخت فردا اعلام می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبر ورزشی، سهیل مهدی در مورد عدم پخش ملاقات ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان که ظاهرا دوربین ها را به ورزشگاه راه نداده اند گفت: این اتفاقاتی که الان در حال تماشای آن هستم(درگیری در بازی ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان) ربطی به اتفاقات اول بازی و عدم پخش ندارد. من با مدیرعامل باشگاه ماشین سازی صحبت کردم که او گفت این بازی در ورزشگاه خانگی ما است و تشخیص می دهیم صدا و سیما حضور پیدا نکند.

وی اضافه کرد: با توجه به قوانین بین المللی 24 ساعت قبل باید این موضوع اعلام می شد. هیچ مقامی اجازه دخل و تصرف برای برگزاری بازی ها را ندارد و ما هم تذکرات لازم را دادیم ولی متاسفانه دوباره به هنگام آغاز بازی مالک ماشین سازی اجازه نداده و دوربین ها وارد ورزشگاه شوند و همین موضوع باعث ناراحتی همکاران رسانه ای شده و ظاهرا آنها ورزشگاه را ترک کردند. عدم پخش بازی دخل و تصرف در امور برگزاری بازی است و ما حتما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام نمود: روز گذشته گفتیم اگر این اتفاق رخ دهد بازی در یادگار امام برگزار گردد اما وقتی تعهدات لازم رابرای پخش بازی به ما دادند ما هم پذیرفتیم بازی به بنیان دیزل منتقل گردد. این موضوع موضوع کوچکی نیست و حتما باید پیگیری گردد.

مهدی در مورد اینکه قانون در این زمینه چه می گوید: وقتی ورزشگاه در اختیار برگزار کنندگان مسابقات قرار نگیرد از حالت میزبانی خارج خواهد شد. وقتی ما همکاری لازم را می کنیم و 2 روز قبل از بازی خودشان می گویند بازی در بنیان دیزل برگزار گردد و ما همکاری می کنیم نباید چنین اتفاقی رخ می داد. وقتی آقایان شخصی تصمیم می گیرند ما هم جمع بندی می کنیم که در بازی های آینده تصمیمات دیگری بگیریم.نمی دانم این تصمیم به چه دلیل اتخاذ شده ولی با این کارها به نظر من بیشتر استرس به تیم خودمان وارد می کنیم.

وی تاکید نمود: امروز دوربین ها وارد ورزشگاه نشدند و اگر اینگونه است از فردا تیم های میزبان می گویند دوست نداریم نورافکن ها را روشن کنیم یا اینکه ما دوست نداریم یک عده روی سکوها بنشینند. این گزارش به ارکان قضایی ارجاع خواهد شد و صد درصد کمیته انضباطی تصمیم لازم را خواهد گرفت. مطمئنا ما به این راحتی از این موضوع نمی خواهیم گذشت.

وی در مورد زمان برگزاری دربی پایتخت بیان کرد: کارها اجرا شده و مساله تایپ این موضوع انجام گردد فردا آن را اعلام می کنیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1377

به "سهیل مهدی: زمان برگزاری دربی پایتخت فردا اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهیل مهدی: زمان برگزاری دربی پایتخت فردا اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید