سیدجلال: بعضی بازیکنان باید کنترل شوند

به گزارش مجله عکسفا، بعضی ها بازیکنان را بی دلیل بزرگ می نمایند در حالی که آنها باید کنترل شوند. ما باید در آسیا بجنگیم و بعضی از بازیکنان باید خیلی کوشش نمایند.

سیدجلال: بعضی بازیکنان باید کنترل شوند

بعضی بازیکنان باید کنترل شوند

سیدجلال حسینی پس از پیروزی مقابل پدیده گفت: بازی سختی بود و ما این مسابقه را به سختی بازی پشت سر گذاشتم.

وی در پاسخ به این سوال که هجمه هایی علیه پرسپولیس در این هفته به راه افتاده گفت:از طرفداران متشکرم که در حال جنگیدن با همه هستند ولی روابط عمومی باشگاه باید بیشتر جوابگو باشد. ما یکی از تیم هایی هستیم که بیشترین مسائل را داریم ولی همین جا می گویم اگر قرار باشد جواب بدهیم ما هم مثل خودشان پاسخ خواهیم داد.

کاپیتان پرسپولیس در مورد اینکه آیا پرسپولیس با این شرایط می تواند به صدرنشینی ادامه بدهد گفت:خیر اصلا اینطور نیست. بعضی ها بازیکنان را بی دلیل بزرگ می نمایند در حالی که آنها باید کنترل شوند. ما باید در آسیا بجنگیم و بعضی از بازیکنان باید خیلی کوشش نمایند.

حسینی در مورد صحبت هایی که محمد تقوی علیه پرسپولیس صحبت نموده است گفت:من که نباید جواب این مسائل را بدهم.کمیته اخلاق و کمیته انضباطی باید در این مورد صحبت نمایند. یک مربی به عنوان کارشناس رفته در جایی هر طور خواسته صحبت نموده است . کمیته اخلاق و کمیته انضباطی باید به این مساله ورود نمایند.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 78

به "سیدجلال: بعضی بازیکنان باید کنترل شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال: بعضی بازیکنان باید کنترل شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید