ضرر 7 امتیازی علیه استراما؛ صدرنشینی استقلال چطور از دست رفت؟

به گزارش مجله عکسفا، استراما برای کسب قهرمانی در اولین سال حضورش در ایران، باید مشکل ثانیه های پایانی تیمش را حل نماید. عدم تمرکزی که در جدول نزدیک لیگ برتر، فعلا امتیازات زیادی را هدر داده است.

ضرر 7 امتیازی علیه استراما؛ صدرنشینی استقلال چطور از دست رفت؟

از دست دادن 7 امتیاز در دقایق تلف شده، کابوس این فصل استقلال بوده است.

به گزارش نود، استقلال هفته قبل توانست طلسم سال ها پایین تر بودن از پرسپولیس را بشکند. این هفته، آن ها می توانستند بعد سال ها موقتا به صدر جدول هم برسند اما گل ثانیه های پایانی امید نورافکن، مانع شان شد. گل خوردن در وقت های اضافه، برای هر تیمی یک خاطره تلخ و برای استقلال استراماچونی، خاطره ای تکراری است.

اگر فوتبال فقط 90 دقیقه طول می کشید، استقلال نه این هفته که هفته ها زودتر، صدرنشین لیگ برتر می شد و نگرانی هم بابت بازی های عقب افتاده حریفانش نداشت.

آن ها مقابل فولاد، ذوب آهن و سپاهان، در دقایق تلف شده برد را با مساوی عوض کردند و مجموعا 6 امتیاز از دست دادند. در بازی با ماشین سازی هم گل خوردن در دقایق پایانی، باعث شکست شان شد و یک امتیاز بازی را نگرفتند.

در طرف مقابل، سایر مدعیان در دقایق پایانی صاحب امتیازات بیشتر شده اند. سپاهان در همین مسابقه با استقلال، یک امتیاز در ثانیه های پایانی بدست آورد. شهرخودرو دیگر صدرنشین لیگ، صاحب سه امتیاز در وقت های تلف شده است. پرسپولیس که دقایق پایانی امتیاز نگرفته هم فقط مقابل پدیده، یک امتیاز از دست داد و شرایط بهتری نسبت به استقلال دارد.

اگر دقایق تلف شده را از بازی های لیگ برتر حذف و جدول مسابقات در طول 90 دقیقه را محاسبه کنیم، استقلال با 29 امتیاز صدرنشین لیگ برتر خواهد بود و سپاهان 22 امتیازی، با یک بازی کمتر در رده دوم قرار می گیرد. پرسپولیس و پدیده هم با 20 امتیاز، در رده های بعدی هستند.

این یعنی گل خوردن های استقلال در دقایق پایانی، تا همینجای لیگ فاصله 7 امتیازی آن ها با سپاهان را، تبدیل به یک امتیاز کمتر در جدول لیگ نموده و سرنوشت استقلال را کاملا تغییر داده است.

استراما برای کسب قهرمانی در اولین سال حضورش در ایران، باید مشکل ثانیه های پایانی تیمش را حل نماید. عدم تمرکزی که در جدول نزدیک لیگ برتر، فعلا امتیازات زیادی را هدر داده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 531

به "ضرر 7 امتیازی علیه استراما؛ صدرنشینی استقلال چطور از دست رفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرر 7 امتیازی علیه استراما؛ صدرنشینی استقلال چطور از دست رفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید