ماجرای شال گردن جا مانده در باشگاه استقلال چیست؟

به گزارش مجله عکسفا، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در واکنش کنایه آمیزی نسبت به صحبت های معاون مستعفی این باشگاه داشت.

ماجرای شال گردن جا مانده در باشگاه استقلال چیست؟

به گزارش مجله عکسفا، علی خطیر، معاون مستعفی باشگاه استقلال امروز (سه شنبه) با برگزاری نشست خبری تلاش کرد که از کارنامه یک ساله اش در این باشگاه دفاع کند. او در بخشی از صحبت هایش نسبت به یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال موضع گرفت و آدرس هایی داد که معین کرد منظورش کامران منزوی است.

به همین دلیل، کامران منزوی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت وگو با مجله عکسفا درباره اظهارات خطیر گفت: من صحبتی راجع به اظهارات او ندارم. فقط آقای خطیر بیایند شال گردنشان را که در دفتر من جا مانده، ببرند!

اما صحبت های خطیر راجع به منزوی چه بود؟ معاون مستعفی باشگاه استقلال در صحبت هایش گفته بود: برخی می گویند چرا در دوره خطیر 17 بازیکن از استقلال جدا شدند. این حرف درست نیست. همه دوستان هیأت مدیره می دانند که در فروردین ماه کدام عضو هیأت مدیره فهرست خروج استقلال را نوشت و اسم پژمان منتظری، خسرو حیدری، مهدی رحمتی، علی کریمی، فرشید باقری و روزبه چشمی را به عنوان بازیکنان خروجی فصل بعد استقلال نوشت. من نمی خواهم نام آن عضو هیأت مدیره را بیاورم اما او همه را متقاعد کرد که این بازیکنان نباید دیگر در استقلال باشند. البته امیدوارم دوستان این مسائل را تکذیب نکنند چون مجبور می شوم اسناد و مدارک آن جلسه را منتشر کنم.

او همچنین ادامه داد: من اگر کاری کردم صادقانه انجام دادم اما شما فهرست خروج استقلال را می نویسید و بعد دوباره با همان افراد مذاکره می کنید، مگر چنین کاری می شود؟ چگونه این اتفاق رخ می دهد؟ شما هدفتان این بود که علی خطیر را خراب کنید. شما می روید فهرست بازیکنان خروجی را می نویسید بعد پژمان منتظری می گوید یک نفر با شرف در باشگاه استقلال هست و بروید با او مذاکره کنید. من مجبورم این حرف ها را بزنم تا هواداران بدانند چه خبر است. من دیگر در استقلال نیستم اما هواداران همه مسائل را بدانند.

علی خطیر در اظهاراتش از اسناد و مدارکی که علیه منزوی دارد صحبت کرده بود اما این عضو هیات مدیره باشگاه با کنایه به اظهارات خطیر واکنش نشان داد. در حال حاضر معمایی که به این ماجرا اضافه شد، شال گردنی است که کامران منزوی از آن صحبت کرده و باید منتظر ماند و دید در آینده معین می شود که منظور از شال گردن چیست یا این ابهام بی جواب می ماند؟

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 179

به "ماجرای شال گردن جا مانده در باشگاه استقلال چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای شال گردن جا مانده در باشگاه استقلال چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید