مدیریت بهینه فاضلاب شهری اسدآباد نیازمند 300 میلیون تومان اعتبار

به گزارش مجله عکسفا، سرپرست فرمانداری اسدآباد گفت: مدیریت بهینه فاضلاب شهری اسدآباد برای تکمیل به 300 میلیون تومان اعتبار احتیاج دارد.

مدیریت بهینه فاضلاب شهری اسدآباد نیازمند 300 میلیون تومان اعتبار

به گزارش مجله عکسفا، لیلا امیدی در کمیته پسماند همدان، اظهار کرد: تصفیه خانه فاضلاب اسدآباد راه اندازی و اداره امور آب به منظور استفاده از پساب آن برای امورات کشاورزی و تغذیه رودخانه ها به طول 1700 متر خط انتقال آب اجرا کرد که بخشی از اجرای طرح بهینه سازی از پساب شهری باقی مانده است.

وی با اشاره به اینکه شرکت آب و فاضلاب اسدآباد برای نصب پمپاژ جهت انتقال آب از محل تصفیه خانه فاضلاب به جهت رودخانه و اراضی کشاورزی احتیاج به 300 میلیون اعتبار دارد، توضیح داد: متأسفانه طولانی شدن انتقال فاضلاب شهری و تجمع آن در محل تصفیه خانه مسائل زیست محیطی ایجاده نموده و این محل به مرداب تبدیل شده که احتیاج است هر چه سریع تر دستگاه های مرتبط این امر را مشخص تکلیف نمایند.

امیدی یادآور شد: مدیران دستگاه های اجرایی در بحث رهاسازی نخاله های ساختمانی در حریم جاده ها بیشتر نظارت داشته باشند و با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.

سرپرست فرمانداری اسدآباد از گسترش کشت های زیر پلاستیکی در اسدآباد اطلاع داد و گفت: کشت های زیر پلاستیکی عامل تخریب محیط زیست بوده و جهاد کشاورزی باید در زمان برداشت محصول نظارت دقیق داشته باشد که بعد از اتمام کشت پلاستیک از اراضی کشاورزی جمع آوری و در غیر این صورت به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.

امیدی همچنین با تاکید بر اینکه مطب های شخصی در مورد جمع آوری و دفن زباله های عفونی و بهداشتی همکاری بیشتری داشته باشند، اظهار کرد: حفظ محیط زیست در روستاها احتیاجمند مشارکت مردم و همت دهیاران است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 153

به "مدیریت بهینه فاضلاب شهری اسدآباد نیازمند 300 میلیون تومان اعتبار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت بهینه فاضلاب شهری اسدآباد نیازمند 300 میلیون تومان اعتبار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید