مقام سومی نوجوانان ایران در آسیای میانه، تاجیکستان قهرمان شد

به گزارش مجله عکسفا، تیم نوجوانان تاجیکستان با فزونی برابر افغانستان عنوان قهرمانی رقابت های نوجوانان آسیای میانه را به دست آورد.

مقام سومی نوجوانان ایران در آسیای میانه، تاجیکستان قهرمان شد

به گزارش مجله عکسفا و به نقل از AFC، رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا در منطقه آسیای میانه با قهرمانی تیم تاجیکستان میزبان به پایان رسید و بازیکنان این تیم جام قهرمانی را بالای سر بردند. میزبان پیروز شد در آخرین دیدار خود در این رقابت ها با یک گل افغانستان را شکست دهد تا بتواند عنوان قهرمانی را به دست بیاورد. عبدالفتوح تنها گل تیمش را در نیمه دوم وارد دروازه افغانستان کرد تا به لطف همین گل میزبان به عنوان قهرمانی برسد.

پیش از این دیدار تیم ملی نوجوانان ازبکستان پیروز شد با 4 گل ترکمنستان را شکست دهد تا عنوان ناسب قهرمانی را به دست بیاورد.

تیم ملی نوجوانان ایران نیز در آخرین دیدار خود برابر قرقیزستان قرار گرفت و با 5 گل به رجحان رسید تا قرقیزها از 5 دیدار خود در این رقابت ها بدون برد باقی بمانند. برای شاگردان حسین عبدی در این دیدار یادگار رستمی 2 بار، سبحان کمالوند، اکبر رنجبر و خالد روحانی گلزنی کردند.

به این ترتیب تیم ملی نوجوانان ایران بعد از تاجیکستان و ازبکستان در رده سوم این دوره از رقابت ها قرار گرفت. ایران از 5 دیدار خود در این رقابت ها به 3 برد و دو باخت دست یافت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 180

به "مقام سومی نوجوانان ایران در آسیای میانه، تاجیکستان قهرمان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقام سومی نوجوانان ایران در آسیای میانه، تاجیکستان قهرمان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید