نخستین شکایت از تخلف انتخاباتی در ایالت پنسیلوانیا ثبت شد

به گزارش مجله عکسفا، ناحیه مونتگومری ایالت پنسیلوانیا خود را درگیر یک چالش حقوقی انتخاباتی می بیند، زیرا این ناحیه به واسطه شروع فرآیند آنالیز و شمارش آرای پستی پیش از فرا رسیدن روز انتخابات، قوانین انتخاباتی را نقض نموده است.

نخستین شکایت از تخلف انتخاباتی در ایالت پنسیلوانیا ثبت شد

وب سایت شبکه فاکس نیوز در گزارشی نوشت: ناحیه مونتگومری در ایالت پنسیلوانیا، از اکنون خود را درگیر یک چالش حقوقی انتخاباتی می بیند، زیرا ادعا هایی مطرح شده است مبنی بر اینکه این ناحیه، به واسطه شروع فرآیند آنالیز و شمارش آرای پستی پیش از فرا رسیدن روز انتخابات، قوانین انتخاباتی این ایالت را نقض نموده است.

فرآیند آنالیز و شمارش آرای پستی، شامل مرتب کردن، راستی آزمایی و انجام سایر فرآیند هایی است که قبل از شمارش واقعی آرا صورت می گیرد. این فرآیند باعث می گردد هویت افرادی که به صورت نادرست رای داده اند، مشخص گردد.

یک قاضی فدرال طی حکمی گفت هیات انتخاباتی ناحیه مونتگومری موظف است تماس با رای دهندگانی که الزامات رای دادن پستی را رعایت ننموده اند، متوقف کند، هر چند هنوز در مورد رای هایی که زودهنگام باز شده اند و در آن ها تغییراتی ایجاد شده، تصمیم گرفته نشده است. آن دسته از برگه های رای که تغییر در آن ها ایجاد شده است، باید تا اطلاع ثانوی از دیگر رای ها جدا نگه داشته شوند. جلسه دادرسی در مورد این موضوع قرار است روز چهارشنبه برگزار گردد.

بر اساس شکایت مطرح شده، ناحیه مونتگومری علاوه بر شروع زودهنگام فرآیند تماس با افرادی که رای خود را به صورت پستی داده اند -که اقدامی غیر قانونی است- به دادن فرصت رای دوباره به افرادی متهم است که طی فرآیند رای دادن پستی، الزامات را به درستی رعایت ننموده اند. از جمله این آرا، می توان به آرای افرادی اشاره نمود که فراموش نموده اند تعرفه رای را امضا نمایند یا آن را در پاکت محرمانه قرار دهند. این اقدامات، برای درست محسوب شدن آراء لازم است.

نواحی مختلف ایالت پنسیلوانیا بر اساس قانون نباید شمارش تعرفه های رای پست شده را تا ساعت 7 صبح سه شنبه به وقت شرقی آمریکا، شروع می کردند. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1265

به "نخستین شکایت از تخلف انتخاباتی در ایالت پنسیلوانیا ثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین شکایت از تخلف انتخاباتی در ایالت پنسیلوانیا ثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید