هاشمی خودش را قرنطینه کرد، اسامی اعضای شورای شهر که در معرض کرونا هستند!

به گزارش مجله عکسفا، برخی اعضای شورای شهر هفته پیش با شهردار منطقه 13 که مشکوک به ویروس کروناست جلسه داشتند. محسن هاشمی بعد از این ملاقات هم با برخی دیگر از اعضا ملاقات کرد و امروز به فارس گفت که به دلیل این اتفاقات از خانه بیرون نرفتم.

هاشمی خودش را قرنطینه کرد، اسامی اعضای شورای شهر که در معرض کرونا هستند!

به گزارش گروه اجتماعی مجله عکسفا، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، درباره ملاقاتش با شهردار منطقه 13 (که در حال حاضر در بیمارستان به دلیل مشکوک بودن به ویروس کرونا بستری است) گفت: سه شنبه هفته گذشته جلسه شورایاران در منطقه 13 تشکیل شد و علاوه بر من مسجد جامعی، میلانی از اعضای شورای شهر و برخی از همکاران روابط عمومی در این جلسه حضور یافتند. (نکته دیگر این است که روز بعد از این ملاقات بنده با خانم نژاد بهرام و آقای فراهانی و نظری جلسه داشتم.)

وی اضافه کرد: رحمان زاده شهردار منطقه 13 در جلسه ماسک بر صورت داشت و به من گفت: آنفلوآنزا دارم و به دلیل اینکه در روز 22 بهمن گشت زده ام دچار بیماری شده ام.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: امروز از خانم خداکرمی که پزشک شورا هستند و عضو کمیته سلامت و محیط زیست بوده در مورد شرایط جسمانی آقای رحمانی سوال کردم که ایشان به من گفتند از 4 تست کرونا مجتبی رحمان زاده شهردار منطقه 13 سه مورد آن مثبت بوده است.

وی بیان داشت: پس از اطلاع از این موضوع به هیأت رئیسه اعلام کردم که جلسه ای تشکیل دهند و در مورد برگزاری جلسات آینده شورا تصمیم بگیرند.

هاشمی بیان داشت: از آنجایی که هفته پیش من در کنار شهردار منطقه 13 بودم امروز تصمیم گرفتم از منزل بیرون نیایم در حال حاضر علائمی از ابتلا به سرماخوردگی یا آنفلوآنزا ندارم.

وی گفت: امروز به ابراهیم امینی نایب رئیس شورا اعلام کردم که برای فردا اگر صحن تشکیل شد من حضور نمی یابم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 758

به "هاشمی خودش را قرنطینه کرد، اسامی اعضای شورای شهر که در معرض کرونا هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی خودش را قرنطینه کرد، اسامی اعضای شورای شهر که در معرض کرونا هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید