انتها عملیات جستجو در ارتفاعات شمال تهران با کشف اجساد 11 نفر از کوهنوردان

به گزارش مجله عکسفا، مدیرعامل هلال احمر استان تهران از انتها عملیات در ارتفاعات شمال تهران به دنبال حادثه برف و کولاک و سقوط بهمن در آدینه پنجم بهمن ماه اطلاع داد.

انتها عملیات جستجو در ارتفاعات شمال تهران با کشف اجساد 11 نفر از کوهنوردان

به گزارش خبرنگاران، مدیرعامل هلال احمر استان تهران گفت: پنج دیماه 99، برف و کولاک و همینطور سقوط بهمن در ارتفاعات شمال پایتخت 11 کوهنورد را به کام مرگ کشاند.

وی گفت: به محض وقوع حادثه، تیم های عملیاتی هلال احمر شامل تیم واکنش سریع استان تهران و امدادگران شعبه شمیرانات به مناطق اعلام شده اعزام شدند که پس از 3 روز عملیات جست وجو و نجات پیکر 8 کوهنورد در کلکچال، 2 نفر در دارآباد و یک نفر دیگر هم در آهار پیدا شد که در مجموع با کشف اجساد 11 نفر از کوهنوردان در ارتفاعات شمال تهران، انتها عملیات یکشنبه ساعت 15:30 اعلام شد.

بنابر اعلام روابط عمومی هلال احمر، به گفته وی، در این حادثه 14 نفر نجات یافته و تعدادی از گم شده ها که خانواده هایشان به وسیله شماره 112 به جمعیت هلال احمر استان تهران اعلام مفقودی نموده بودند هم پیدا شده و به خانه برگشتند.

وی خاطرنشان کرد: 100 نیروی عملیاتی در قالب 20 تیم کار جست وجو و نجات کوهنوردان را انجام دادند و تیم امداد هوایی هم با یک فروند بالگرد و انجام 9 سورتی پرواز، تکمیل کننده عملیات جست وجو و نجات در ارتفاعات شمال تهران بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1380

به "انتها عملیات جستجو در ارتفاعات شمال تهران با کشف اجساد 11 نفر از کوهنوردان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها عملیات جستجو در ارتفاعات شمال تهران با کشف اجساد 11 نفر از کوهنوردان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید