پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا سرانجام تیر 1400 تمدید شد

به گزارش مجله عکسفا، تهران (پانا) - بانک مسکن از تمدید پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا خاتمه تیر ماه 1400 اطلاع داد.

پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا سرانجام تیر 1400 تمدید شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بانک مسکن مهلت استفاد از تسهیلات طرح 82 را تا خاتمه تیر ماه سال 1400 تمدید کرد. در این راستا اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مشمول درخواست هایی است که پیش نویس قرارداد حداکثر تا تاریح 31 تیر 1400 تنظیم و قراردادهای مذکور حداکثر تا تاریخ 31 مرداد 1400 در دفاتر اسناد رسمی ثبت شوند.

پیش تر بانک مسکن با هدف یاری به خانه دارشدن اقشار مختلف جامعه و تقویت قدرت خریدمتقاضیان مسکن و همچنین کاهش هزینه های اخذ تسهیلات، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده را تا خاتمه سال 1399 در دستور کار قرار داده بود . از 25 دی ماه سال 1399 به مناسبت سالروز تاسیس بانک مسکن، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن به صورت توام (بدون سپرده و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن) در دستور کار شعب بانک قرار گرفته است.

سقف تسهیلات مذکور در مرکز استان، برای خرید انفرادی 80میلیون تومان و برای زوجین 160 میلیون تومان و در شهرستانهای استان برای خرید انفرادی 60 میلیون تومان و برای زوجین 120 میلیون تومان اعلام نمود.

تمامی شعب بانک مسکن به متقاضیانی که تا خاتمه تیر ماه سال آینده درخواست بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را دارند، تسهیلات موصوف را به صورت توام (بخشی از محل اعتبار داخلی بانک و بخشی از محل خرید اوراق مذکور) پرداخت خواهند کرد.

پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از دی ماه امسال به متقاضیان پرداخت می گردد به نحوی است که نیمی ازمبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعا تا سقف های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم) پرداخت می گردد. به این ترتیب متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1614

به "پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا سرانجام تیر 1400 تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا سرانجام تیر 1400 تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید