پکن: مذاکرات وین به هفته بسیار مهمی رسیده است، هنوز بعضی اختلافات مهم حل نشده است

به گزارش مجله عکسفا، نماینده چین نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین و مذاکره کننده ارشد این کشور در مذاکرات احیای برجام با تأکید بر اینکه هفته چهارم مذاکرات وین هفته بسیار مهمی است، خاطرنشان کرد که هنوز بعضی اختلافات میان طرف های مذاکره کننده حل نشده باقی مانده است.

پکن: مذاکرات وین به هفته بسیار مهمی رسیده است، هنوز بعضی اختلافات مهم حل نشده است

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، وانگ چون سفیر و نماینده دائم جمهوری خلق چین نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین و مذاکره کننده ارشد این کشور در مذاکرات احیای برجام، هفته چهارم مذاکرات کمیسیون مشترک برجام برای احیای این توافق را هفته ای بسیار مهم خواند.

نمایندگی دائم چین نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین، در پیامی توئیتری به نقل از وانگ چون نوشت: مذاکرات کنونی کمیسیون مشترک برجام وارد هفته چهارم شده است و این یک هفته بسیار مهم خواهد بود. بعضی پیشرفت های مهم حاصل شده است، اما اختلافات مهمی در مذاکرات، [حل نشده] باقی مانده است. برطرف اختلافات در زمینه برداشتن تحریم ها کلید موفقیت مذاکرات است

مذاکره کننده ارشد چین در اظهارات دیگری که در حساب کاربری رسمی نمایندگی دائم چین نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین منتشر شده، تصریح نموده است: آمریکا باید اول همه تحریم های یکجانبه علیه ایران و طرف های ثالث را لغو کند. کمیسیون مشترک برجام نیز باید آنالیز نحوه راستی آزمایی برطرف تحریم ها را در دستور کار قرار دهد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1582

به "پکن: مذاکرات وین به هفته بسیار مهمی رسیده است، هنوز بعضی اختلافات مهم حل نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پکن: مذاکرات وین به هفته بسیار مهمی رسیده است، هنوز بعضی اختلافات مهم حل نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید