پیش بینی بورس هفته چهارم شهریور ، بازی شاخص سازان چه زمانی آغاز می گردد؟

به گزارش مجله عکسفا، به گزارش خبرنگاران، بازار سرمایه در روزهای گذشته و در هفته سوم شهریور ماه روندی نزولی را در پیش گرفت و در بیشتر روزها با تحرکات منفی به کار خود خاتمه داد.

پیش بینی بورس هفته چهارم شهریور ، بازی شاخص سازان چه زمانی آغاز می گردد؟

در آخرین روز معاملاتی، عرضه های اولیه توانستند سیگنال مثبتی را به بازار بدهند و تا حدی فرایند بازار را تغییر دادند. اما در روزهای آینده بورس به چه صورت خواهدبود؟

علی عصاری، کارشناس بازار سرمایه درباره فرایند فعلی بورس به خبرنگاران گفت: رسیدن شاخص به لحاظ تکنیکالی به مقاومت مهم است که احتمال اصلاح در آن بیشتر از سقوط است. بنابراین روزهای آینده بازار خنثی و منفی خواهد بود زیرا احتمال حرکت شاخص سازها دور از انتظار است.

علیرضا تاجبر هم درباره فرایند بازار سهام در روزهای آینده هم گفت: باید معاملات هفته آینده و جا به جایی سهم ها صورت بگیرد. در حال حاضر اصلاح زمانی شاخص ادامه دار خواهد بود اما فشار فروش و عرضه در بازار عمیق نخواهد بود.

نیما میرزایی، کارشناس بازار سرمایه پیش بینی کرد: در سهام شاخص ساز و به طور خاص گروه های دلاری بازار، با توجه به انتظارات کاهشی (هرچند اندک) ،کماکان استقبال مداومی از سوی معامله گران صورت نمی گیرد. گروه پالایشی البته با حمایت های دولتی شرایط نسبی با ثبات تری دارد.

وی بعلاوه گفت: انتظار می رود استقبال بازار کماکان به سمت گروه های کوچک و تورمی باشد که از آن جمله می توان به گروه های دارویی، غذایی و زراعت اشاره کرد. بعلاوه بازی بزرگان پس از شکست مقاومت 1600 آغاز خواهد شد.

آخرین پیش بینی های بازار سهام را هر روز ساعت 17 در صفحه پیش بینی بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1760

به "پیش بینی بورس هفته چهارم شهریور ، بازی شاخص سازان چه زمانی آغاز می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بورس هفته چهارم شهریور ، بازی شاخص سازان چه زمانی آغاز می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید