کلاهبرداری یک میلیاردی از واحدهای صنفی ، دستگیری جاعل عناوین نظامی

به گزارش مجله عکسفا، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران عظیم از دستگیری فردی اطلاع داد که با معرفی خود به اسم مامور از واحدهای صنفی اخاذی می کرد.

کلاهبرداری یک میلیاردی از واحدهای صنفی ، دستگیری جاعل عناوین نظامی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نادر مرادی در تشریح جزئیات این خبر گفت: اواخر هفته گذشته مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی آگاه شدند فردی خود را به واحدهای صنفی مأمور معرفی می نماید و ضمن بازدید از واحدهای صنفی، در صورت مشاهده تخلفی از سوی آنها، با ترفند مساعدت برای عدم ارائه گزارش، مبالغی را اخاذی می نماید.

وی اضافه نمود: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله مأموران ما دست به کار شده و در تحقیقات فنی و پلیسی متهم را شناسایی و نتیجه تحقیقات پلیسی در اختیار مقام قضائی نهاده شد و دستور دستگیری متهم اخذ شد.

مرادی توضیح داد: مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی با کوشش های شبانه روزی محل تردد وی را شناسایی و پنجم تیرماه متهم در حالی که قصد داشت از یک واحد صنفی در حوالی خیابان شریعتی بازدید کند دستگیر و به پلیس امنیت عمومی مرکز انتقال داده شد.

این مقام انتظامی گفت: متهم پس از بازپرسی با اعتراف به بزه انتسابی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی گردید.

معاون نظارت بر اماکن عمومی مرکز با بیان اینکه تا کنون 3 شاکی در این خصوص شناسایی شده است اضافه نمود: کارشناسان مبلغ کلاهبرداری شده را یک میلیارد ریال برآورد شده است.

وی در انتها خاطر نشان کرد: پلیس اماکن عمومی مرکز همیشه پشتیبان اصناف بوده وبا کسانی که بخواهند از این شرایط سو استفاده کرده برخورد جدی و قانونی صورت خواهد داد و از شهروندان و متصدیان صنوف، خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعاً به وسیله سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1710

به "کلاهبرداری یک میلیاردی از واحدهای صنفی ، دستگیری جاعل عناوین نظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاهبرداری یک میلیاردی از واحدهای صنفی ، دستگیری جاعل عناوین نظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید