گزارش فرماندهی تروریست های آمریکایی از مصدومان عین الاسد

به گزارش مجله عکسفا، فرماندهی تروریست های آمریکایی با اعلام اینکه نظامیان بیشتری از پایگاه هوایی عین الاسد عراق برای مراقبت پزشکی به آلمان منتقل شده اند، خاطر نشان کرد: احتمال افزایش مجروحان وجود دارد.

گزارش فرماندهی تروریست های آمریکایی از مصدومان عین الاسد

به گزارش گروه بین الملل مجله عکسفا، مرکز فرماندهی نیروهای آمریکا در خاورمیانه (سنتکام) اواخر روز سه شنبه طی بیانیه ای خاطرنشان کرد نظامیان بیشتری از پایگاه عراقی عین الاسد به یک مرکز پزشکی آمریکا در آلمان انتقال داده شده اند.

در بیانیه سنتکام نوعی تناقض دیده می گردد. در این بیانیه آمده است ضرورتی برای انجام این کار نداشت اما لازم بود تا مراقبت های بیشتری انجام گردد. همچنین در ادامه بیاینه یادآوری شده: ممکن است مجروحان بیشتری در آینده تشخیص داده گردد.

این بیانیه سنتکام سه روز پس از گزارش روزنامه کویتی القبس انجام شده است. القبس یکشنبه (29 دی ماه) اطلاع داد 16 نظامی آمریکایی برای مداوا به کویت منتقل شده اند که در نتیجه حملات موشکی ایران به پایگاه عین الاسد مصدوم شده اند.

در طول چند روز گذشته برای دومین بار است که مقامات آمریکایی به صورت رسمی خبر انتقال مجروحان به خارج از عراق را اعلام می نمایند. یک هفته قبل مرکز فرماندهی آمریکا خاطرنشان کرد 11 نظامی این کشور را از پایگاه هوایی عین الاسد برای مداوا و مراقبت پزشکی به آلمان انتقال داده است. مقامات آمریکایی جراحت این سربازان را ضربه مغزی ملایم خواندند.

مرکز فرماندهی آمریکا (سنتکام) بلافاصله آماری درباره تعداد نظامیانی که مجروح شده اند نداد و حتی مقامات آمریکایی بلافاصله مدعی شدند حملات موشکی ایران به پایگاه هوایی عین الاسد هیچگونه تلفات جانی نداشته است اما با گذشت زمان آمریکایی ها به صورت تدریجی در حال نشان دادن بخشی از واقعیت های حملات انتقامی ایران به پایگاه هوایی آمریکا هستند.

وب سایت شبکه سی ان ان با اشاره به انتشار اخبار مصدومان نوشت به نظر می رسد خسارت های حملات موشکی ایران خیلی بیشتر از برآوردهای اولیه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 670

به "گزارش فرماندهی تروریست های آمریکایی از مصدومان عین الاسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش فرماندهی تروریست های آمریکایی از مصدومان عین الاسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید