2.5 میلیون دلار گم شده در باشگاه پرسپولیس پیدا شد

به گزارش مجله عکسفا، ذیحساب باشگاه پرسپولیس گفت: 2.5 میلیون دلار از پاداش حضور تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بعد از اتمام گزارش گروه تحقیق و تفحص مجلس به ثبت رسیده است.

2.5 میلیون دلار گم شده در باشگاه پرسپولیس پیدا شد

به گزارش ، محمد پاشا که در چهار سال اخیر ذیحساب باشگاه پرسپولیس بوده درباره بخشی از گزارش تحقیق و تفحص مجلس مبنی بر اینکه اسناد مربوط به 2.5 میلیون دلار از پاداش های آسیایی پرسپولیس به ثبت نرسیده و در دفاتر اقتصادی باشگاه موجود نیست گفت: اسناد مربوطه بعد از تهیه گزارش از سوی کمیته تحقیق و تفحص مجلس و با تاخیر در دفاتر اقتصادی باشگاه ثبت شده و مسئله ای از این بابت وجود ندارد.

او اضافه نمود:پاداش ها در چند مرحله وصول شد و فورا هم با دستور مدیران باشگاه هزینه شد. زمانی که گروه تحقیق و تفحص مجلس گزارش تهیه می کرد اسناد هزینه کرد این درآمد ها هنوز در دفاتر باشگاه ثبت نشده بود چرا که ما بدلیل مسائل موجود و تحریم ها اسناد وصول مبالغ ارزی را با تاخیر از خارج کشور دریافت کردیم. در واقع این مبالغ و هزینه کرد آن ها بعد از گزارش تحقیق و تفحص مجلس در دفاتر اقتصادی باشگاه به ثبت رسیده و از این بابت هیچ مسئله ای نیست و نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور که در باشگاه مستقر بوده و هستند هم گزارش هایی تهیه نموده اند و ثبت اسناد مربوط به این 2.5 میلیون دلار را رویت نموده اند.

پاشا توضیح داد:با توجه به گزارش منتشره و دغدغه های طرفداران عزیز برای برطرف هرگونه ابهام لازم دانستم این توضیحات را ارایه کنم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 584

به "2.5 میلیون دلار گم شده در باشگاه پرسپولیس پیدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2.5 میلیون دلار گم شده در باشگاه پرسپولیس پیدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید