امین قاسمی نژاد مشتری جدید پیدا کرد، قلعه نویی بازیکن مورد علاقه استقلال را می خواهد! خبرنگاران

به گزارش مجله عکسفا، باشگاه گل گهر سیرجان رسما با امین قاسمی نژاد ستاره شهرخودرو تماس گرفته است تا با این بازیکن برای پیوستن به گل گهر مذاکره کند.

امین قاسمی نژاد مشتری جدید پیدا کرد، قلعه نویی بازیکن مورد علاقه استقلال را می خواهد! خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شنیده ها حاکی از آن بود که قاسمی نژاد با استقلالی ها به توافق رسیده است و بعد از مذاکره با این باشگاه و بعد از ملاقات شهرخودرو با پیکان به جمع شاگردان قلعه نویی ملحق خواهد شد. اما روز گذشته باشگاه گل گهر درحالی که پیش از این مکاتبات لازم را برای جذب قاسمی نژاد با شهرخودرو انجام داده بود با این بازیکن تماس گرفت تا پیشنهاد خود را نیز به این بازیکن ارائه دهد.

شهرخودرو تا هفته پیش با انواع اقسام مسائل دست و پنجه نرم می کرد و حالا با واگذار شدن این باشگاه به هیئت فوتبال خراسان گویا همه چیز تغییر نموده و مهدی رحمتی به این سادگی راضی به جدایی بازیکنان تیم خود نخواهد شد. اما با توجه به جذب یوسف وکیا و حسام پورهاشم دو بازیکن سابق گل گهر توسط شهرخودرو در فصل جابجایی به نظر می رسد رابطه این دو باشگاه با یکدیگر خوب است و همچنین از طرفی پنجره جابجاییی باشگاه استقلال نیز بسته می باشد و همین موضوع احتمال حضور قاسمی نژاد در گل گهر را قوت خواهد بخشید.

امیر قلعه نویی سرمربی کنونی گل گهر نیز در چند فصل اخیر علاقه مند به جذب امین قاسمی نژاد بوده است و همین موضوع شاید سبب شد مهاجم شهرخودرو جهت خود را از تهران به سیرجان تغییر دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1483

به "امین قاسمی نژاد مشتری جدید پیدا کرد، قلعه نویی بازیکن مورد علاقه استقلال را می خواهد! خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امین قاسمی نژاد مشتری جدید پیدا کرد، قلعه نویی بازیکن مورد علاقه استقلال را می خواهد! خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید