مقاله: قوانین طلاق در کانادا | مدارک لازم برای طلاق در کانادا، نحوه تقاضای طلاق و گرفتن وکیل طلاق در کانادا

به گزارش مجله عکسفا، زوج هایی که با هم زندگی می نمایند اما انتخاب نموده اند که ازدواج خود را به صورت رسمی ثبت ننمایند، زوج های عرفی خوانده می شوند. زوج های عرفی می توانند با جدا شدن از همدیگر به رابطه شان سرانجام دهند. شما نمی توانید طلاق بگیرید، اگر به صورت قانونی ازدواج ننموده باشید.

مقاله: قوانین طلاق در کانادا | مدارک لازم برای طلاق در کانادا، نحوه تقاضای طلاق و گرفتن وکیل طلاق در کانادا

با وجود این که قانون، رابطه های عرفی را به طریق مختلفی به رسمیت می شناسد اما قوانین مربوط به تقسیم دارایی های خانوادگی، آن طور که شامل زوج هایی با ازدواج رسمی می شوند، شامل زوج های عرفی نمی شوند. البته در برخی موارد ممکن است دادگاه حکم تقسیم اموال خانواده را بدهد، حتی اگر یکی از زوج ها مالک شخصی آن دارایی ها نباشد.

هر موقعیتی احتیاج به وکیل ندارد، اما برای بسیاری از مسائل حقوقی خانوادگی به شما توصیه می کنیم مشاوره های حقوقی بگیرید.

طلاق زمانی اتفاق می افتد که شما به طور رسمی ازدواج خود را سرانجام دهید. جدایی زمانی است که دو شریک زندگی که با هم ازدواج نموده اند یا بدون ثبت ازدواج با هم زندگی می نمایند، تصمیم بگیرند رابطه شان را انتها دهند و به صورت جداگانه زندگی نمایند. اگر شما ازدواج نموده باشید می توانید جدا زندگی کنید، حتی اگر طلاق قانونی نگیرید. اما اگر شما و یا همسرتان بخواهید دوباره ازدواج کنید، باید اول از همه طلاق بگیرید.

منبع مقاله: قوانین طلاق در کانادا | مدارک لازم برای طلاق در کانادا، نحوه تقاضای طلاق و گرفتن وکیل طلاق در کانادا

انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1694

به "مقاله: قوانین طلاق در کانادا | مدارک لازم برای طلاق در کانادا، نحوه تقاضای طلاق و گرفتن وکیل طلاق در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: قوانین طلاق در کانادا | مدارک لازم برای طلاق در کانادا، نحوه تقاضای طلاق و گرفتن وکیل طلاق در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید