همدردی هنرمندان با اهالی رسانه، هشتگ خبرنگار تِرند شد

به گزارش مجله عکسفا، جمعی از هنرمندان با انتشار مطالب جداگانه ای در فضای مجازی، با ابراز تاسف برای درگذشت ناگهانی دو خبرنگار جوان خبرنگاران و ایرنا در حادثه واژگونی اتوبوس در ارومیه، با اهالی رسانه همدردی کردند.

همدردی هنرمندان با اهالی رسانه، هشتگ خبرنگار تِرند شد

به گزارش خبرنگاران، عصر چهارشنبه (دوم تیر ماه) در حادثه واژگونی اتوبوس حامل تعدادی از خبرنگارانی که برای تهیه گزارش از دریاچه ارومیه عزیمت نموده بودند، دست کم 21 نفر مصدوم شدند و مهشاد کریمی خبرنگار حوزه محیط زیست خبرنگاران و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا در این حادثه جان باختند.

در پی این اتفاق تلخ، جمعی از هنرمندان با انتشار مطالبی در فضای مجازی، عکس هایی از خبرنگاران خبرنگاران و ایرنا را منتشر کردند و با بهره گیری از هشتگ های خبرنگار، حادثه تلخ، محیط زیست و واژگونی اتوبوس، همدردی خود را با خانواده های این عزیزان و بعلاوه جامعه رسانه ای نشان دادند.

حسن فتحی: خبر تلخ و دردناک بود

حسن فتحی، کارگردان سریال هایی چون شهرزاد، مدار صفر درجه و میوه ممنوعه، با بیان تسلیت به جامعه خبرنگاران و دوستداران محیط زیست، با انتشار عکس هایی از خبرنگار حوزه محیط زیست خبرنگاران و ایرنا نوشته است: تسلیت به خانواده های داغدار ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی خبرنگاران محیط زیست، که در حادثه واژگونی اتوبوس در نقده ، جان عزیزشان را از دست دادند.

رضا کیانیان: به همین سادگی!!!!

اما رضا کیانیان، بازیگر در مطلبی با انتشار عکس هایی از مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی و بعلاوه با اشاره به توییت خبرنگار ایرنا درباره مرگ، به انتقاد از جاده های ناامن که در این سالها جان نخبگان، اندیشمندان و شهروندان کشورمان را گرفته، پرداخته است.

این هنرمند بعلاوه نوشته است: تسلیت... تسلیت به جامعه خبرنگاران تسلیت به دوستداران محیط زیست. تسلیت به خانواده های داغدار........................................................ 2 فوتی و 21 مصدوم در حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران در نقده. مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی

مصدومین تیم خبرنگاران حوزه محیط زیست هستند که از طرف سازمان محیط زیست برای تهیه گزارش اعزام شده بودند.

کیانیان بعلاوه با اشاره به خبری از خبرنگاران درباره این خادثه تلخ آورده است: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفت وگو با خبرنگاران، دلیل واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه خاطرنشان کرد.

به همین سادگی!!!!

جاده های نا امن، اتوبوس های فرسوده چی؟؟؟؟

چند بار تا به حال نخبگان ما به همین سادگی به کام مرگ رفته اند؟

رامبد جوان: تلخ مثل لحظه از دست دادن عزیز

رامبد جوان، مجری برنامه خندوانه هم در پیامی که حاوی دو عکس خبرنگاران تازه درگذشته خبرنگاران و ایرنا است، نوشته است: این بار ته دره انتهای تلخ بود برای گروهی از خبرنگارانی که قرار بود روایتگر پیشرفت پروژه های مربوط به احیای دریاچه ارومیه باشند.

این عصر تلخ همه ما را در سوگ ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی دو خبرنگار جوان خبرگزاری های ایرنا و خبرنگاران نشاند.

برای من و همکارانم در خندوانه که در همه این سال ها سعی کردیم به حد توان مان در کنار کسانی باشیم که برای حفظ محیط زیست از جان شان مایه می گذارند، امشب شبی تلخ رقم خورد.

بیایید با هم دعا کنیم برای صبر و آرامش خانواده های این دو و سلامتی دیگر عزیزان آسیب دیده در این سانحه.

فرزاد حسنی و یادی از همکاری با ریحانه یاسینی

فرزاد حسنی، مجری هم با انتشار عکس هایی مشترک با ریحانه یاسینی، خبرنگار محیط زیست ایرنا، در شرح آن آورده است: بانو ریحانه یاسینی با تو اکسیر، اکسیر شد؛ قلم شیرینت و قلب مهربانت.

او بعلاوه در مطلبی دیگر آورده است: ریحانه یاسینی یکی از مهمترین و عزیزترین همکارانم بود. از بغض خفقان گرفته ام.

احسان علیخانی هشتگ خبرنگار، هشتگ واژگونی اتوبوس

احسان علیخانی هم با استفاده از هشتگ های خبرنگار، واژگونی اتوبوس و حادثه تلخ، نوشته است: اتفاق دردناکی برای جامعه خبرنگاران اتفاق افتاده و متاسفانه عزیزانی را از دست دادیم و تعدادی مصدوم شدن، برای آرامش خانواده ها دعا کنیم.

هادی حیدری: تلخی بی انتها

هادی حیدری ـ کارتونیست ـ هم با انتشار عکس هایی از دو خبرنگار جوان از دست رفته در حادثه واژگونی اتوبوس، اسم تلخی بی انتها را برای مطلب خود در فضای مجازی انتخاب نموده است.

او با اعلام این خبر، در انتها به خانواده های داغدار این عزیزان و بعلاوه جامعه رسانه ای کشور تسلیت گفته است.

درمیشیان و یادآوری یک توئیت

رضا درمیشان ـ کارگردان ـ بازنشر توئیتی از ریحانه یاسینی، خبرنگار محیط زیست ایرنا را برای واکنش نشان داد به اتفاق تلخ انتخاب نموده است.

یاسینی در توئیت خود آورده است: ما همه مون می میریم، مسئولان تنها کار عملی شون خاطرنشان کردن خبر ماست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1728

به "همدردی هنرمندان با اهالی رسانه، هشتگ خبرنگار تِرند شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همدردی هنرمندان با اهالی رسانه، هشتگ خبرنگار تِرند شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید