آب پاکی آژاکس روی دست بایرن مونیخ!

به گزارش مجله عکسفا، مارک اوورمارس، مدیر ورزشی آژاکس خبر از تمایل این باشگاه به ادامه همکاری با اریک تن هاگ داد.

آب پاکی آژاکس روی دست بایرن مونیخ!

به گزارش گروه ورزشی مجله عکسفا، سرمربی هلندی و 49 ساله آژاکس که در سال های اخیر عملکرد فوق العاده ای داشته و بازیکنان بزرگی را به سطح اول فوتبال اروپا معرفی نموده، به شدت مورد توجه بایرن مونیخ قرار گرفته است و باواریایی ها قصد دارند در تابستان بعد برای توافق با او اقدام نمایند. اما مارک اوورمارس مدعی شد آژاکس خواستار حفظ اریک تن هاگ بوده و درهای خروج به روی این سرمربی بسته است.

مارک اوورمارس گفت: اریک تن هاگ بعد از تابستان پیش رو نیز می تواند حداقل یک فصل دیگر روی نیمکت آژاکس به کار خود ادامه دهد. من خبر دارم که باشگاه های بزرگ خواستار همکاری با اریک تن هاگ هستند، اما ما اجازه جدایی به او را نخواهیم داد و درهای خروج روی تن هاگ بسته خواهند بود.

احتمال جدایی حکیم زیاش؟ من هر بار تصور می کنم او به اوج دوران ورزشی و توانایی های خود رسیده، او هر فصل قدمی جدید برداشته و سطح بالاتر از خود ارائه می دهد. من برخی اوقات به او می گویم وقتی می تواند آقای آژاکس لقب گیرد، پس چرا این تیم را ترک کند؟

آینده دنی فن دبیک؟ تابستان آینده من انتظار دارم بازیکنان زیادی از آژاکس مورد توجه دیگر تیم ها قرار گیرند. نادیده دریافت تیم ما سخت تر شده و بازیکنان آژاکس مورد توجه بسیاری از تیم ها قرار دارند. بازیکنانی مانند حکیم زیاش و فن دبیک مدتهاست که در اینجا بوده و زیبایی های فراوانی را برای ما به ارمغان آورده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 619

به "آب پاکی آژاکس روی دست بایرن مونیخ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آب پاکی آژاکس روی دست بایرن مونیخ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید