ابتلای پدر و مربی قهرمان کشتی کشورمان به کرونا ، شرایط یزدانی چطور است؟

به گزارش مجله عکسفا، سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید نمود که با وجود ابتلای پدر و مربی بدنساز حسن یزدانی به کرونا، قهرمان المپیک 2016 این روزها هیچ کسالتی ندارد.

ابتلای پدر و مربی قهرمان کشتی کشورمان به کرونا ، شرایط یزدانی چطور است؟

به گزارش مجله عکسفا به نقل از تسنیم حسن رنگرز با تائید بیماری پدر حسن یزدانی گفت: خودم با حسن یزدانی تماس گرفتم و شرایط خودش خوب است و هیچ کسالتی ندارد. پدرش و مربی بدنسازش به کرونا مبتلا شده اند که در قرنطینه خانگی هستند و این طور که پیداست شرایط شان بهتر شده است. حسن یزدانی تمریناتش را با همه محدودیت هایی که وجود دارد، پیگیری می نماید.

این مقام مسئول در خصوص اینکه آیا محافظت از قهرمانان ملی در اردوی قرنطینه شده، در این شرایط بهتر نیست؟ ، گفت: این موضوع دو وجه دارد. یکی اینکه ما مکلف به اجرای قانون هستیم و به همه فدراسیون ها تکلیف شده که قهرمانان ملی در منزل بمانند و اماکن ورزشی و اردوها تعطیل باشد. مسئله دوم اینکه سلامت ورزشکار در اولویت است، پیش از کسب مدال و کسب سهمیه. ما دغدغه زیادی داریم، اینکه بچه ها سالم بمانند و هم اینکه بتوانیم بلافاصله بعد از اینکه شرایط عادی شد، اردو را آغاز کنیم. ما زمان زیادی نداریم و باید همه این موارد را در نظر بگیریم. فعلا ماندن در خانه و تمرین در شرایط ویژه و عدم اجتماع افراد، در دستور کار است.

مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی تاکید نمود: نمی خواهم پیش داوری هم کنم، یک نگاه وجود دارد اینکه اگر بچه ها را در اردوی قرنطینه داشته باشیم، احتمال درصد ابتلا کاهش پیدا می نماید، از یک طرف هم اردوی کشتی طوری است که عدم امکان تماس بدنی وجود ندارد. اگر یک فرد مبتلا گردد و یا ناقل باشد، این ویروس به همه مربیان و کشتی گیران و عوامل اردو سرایت می نماید. به همین دلیل منتظریم تا یک مقدار شرایط مطلوب گردد و بعد از آن اردوی قرنطینه خواهیم داشت.

  • خطر ابتلا به کرونا در کمین ستاره ورزش ایران
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 833

به "ابتلای پدر و مربی قهرمان کشتی کشورمان به کرونا ، شرایط یزدانی چطور است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای پدر و مربی قهرمان کشتی کشورمان به کرونا ، شرایط یزدانی چطور است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید