بازپیرایی و راه اندازی آبنماهای منطقه13

به گزارش مجله عکسفا، شهردار منطقه13 از راه اندازی و بازپیرایی سه آبنمای بوستان های خیام، مهربان و فلکه دوم نیروی هوایی این منطقه در آستانه فصل بهار اطلاع داد.

بازپیرایی و راه اندازی آبنماهای منطقه13

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13، مجتبی شکری، شهردار منطقه با اشاره به اجرای طرح بازپیرایی، تعمیر و راه اندازی آبنماهای سطح منطقه گفت: در حال حاضر، برخی از آبنماهای سطح منطقه 13 از جمله، آبنما های بوستان های خیام، مهربان و فلکه دوم نیروهوایی بازپیرایی و راه اندازی شده که جلوه خاصی به منطقه بخشیده است.

او اضافه نمود: امروزه فضاهای شهری به فضاهای سبک و آرام احتیاج دارند تا بتواند حس مطلوبی در شهروندان در حین عبور و مرور های روزانه شان ایجاد نمایند، بر این اساس طرح بازپیرایی، تعمیر و راه اندازی آبنماهای بوستان های منطقه در دستور کار واقع شده است.

او درباره مزایای احداث آبنما در فضای شهری ادامه دهد: با توجه به اینکه آب و فضاهای آبی در برقراری ارتباط صمیمی بین امکانات شهری و مخاطبان، نقش پر اهمیتی داشته و به گونه ای که با قرار دادن یک آبنما، سازماندهی خاصی در شهر ایجاد شده و وجود آنها باعث متعادل شدن در حرارت موجود و کاهش یکنواختی محیط می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1491

به "بازپیرایی و راه اندازی آبنماهای منطقه13" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازپیرایی و راه اندازی آبنماهای منطقه13"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید