بازگشت رضا یزدانی به کورس مدعیان با تیم کشتی دانشگاه آزاد

به گزارش مجله عکسفا، دارنده دو مدال طلا و دو برنز دنیا برای بازگشت به کورس مدعیان وزن 97 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد، تیم دانشگاه آزاد اسلامی را در لیگ برتر همراهی خواهد نمود.

بازگشت رضا یزدانی به کورس مدعیان با تیم کشتی دانشگاه آزاد

به گزارش مجله عکسفا، رضا یزدانی که چند روز پیش از اعزام تیم ملی کشتی آزاد به مسابقات جهانی 2019 نورسلطان، به دلیل مصدومیت های متوالی از حضور در این رقابت ها انصراف داد تا علی شعبانی در وزن 97 کیلوگرم نماینده ایران در این وزن باشد، میخواهد برای بازگشت به کورس مدعیان دوبنده تیم ملی در وزن نهم، خود را در لیگ برتر محک بزند.

این کشتی گیر که روز گذشته (سه شنبه) همزمان با برگزاری مسابقه هفته دوم لیگ برتر آزاد بین تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و رعد ستارگان ساری در سالن سیدرسول حسینی ساری حاضر شد و مسابقه دو تیم را از نزدیک تماشا کرد و همچنین مورد تجلیل سازمان لیگ نهاده شد، وی قرار است تیم دانشگاه آزاد را در ادامه رقابت های لیگ برتر همراهی خواهد نمود.

یکی از سهمیه های باقی مانده المپیک که در مسابقات جهانی به دست نیامد، وزن 97 کیلوگرم بود که به این وزن علاوه بر رضا یزدانی و علی شعبانی، مدعیان وزن 92 کیلوگرم (وزن غیرالمپیکی) اضافه خواهند شد و به همین دلیل وزن بسیار شلوغی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 439

به "بازگشت رضا یزدانی به کورس مدعیان با تیم کشتی دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت رضا یزدانی به کورس مدعیان با تیم کشتی دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید