تغییر ساعت طرح ترافیک، مسافران مترو را افزایش داد

به گزارش مجله عکسفا، تهران (پانا) - مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو از افزایش 5 درصدی آمار مسافران مترو نسبت به روز گذشته خبر داد و گفت آمار مسافران روز گذشته نسبت به روز شنبه حدود 20 هزار نفر افزایش یافته بود.

تغییر ساعت طرح ترافیک، مسافران مترو را افزایش داد

بر اساس مصوبه شورای عالی ترافیک قرار شده است که از امروز 10 آبان 1400، ساعت آغاز طرح ترافیک از 8:30 به ساعت 7:30 صبح تغییر یابد و ساعت انتها طرح ترافیک از 16:30 به 17:30 منتقل شود که این شرایط تا روز اعلام بازگشایی مراکز آموزشی برقرار می ماند.

همچنین همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی مجدد شرایط ترافیکی اصلاح می شود به این صورت که آغاز طرح ترافیک به ساعت 6:30 و انتها آن به ساعت 18 در نیمه دوم سال و به ساعت 19 در نیمه اول سال تغییر خواهد کرد.

علی عبدالله پور، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه درباره شرایط مسافران مترو در نخستین روز تغییر ساعت طرح ترافیک (10 آبان 1400)، گفت: امروز حدود 5 درصد از مسافران هر روزه نسبت به روز گذشته، اضافه شده بود. روز گذشته تقریبا آمار مسافران مترو برابر با یک میلیون و 80 هزار نفر بود که نسبت به روز پیشین خود حدود 20 هزار نفر اضافه شده بود.

براساس گزارش پایگاه خبری شهر، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، افزود: امروز نیز 5 درصد نسبت به روز گذشته افزایش مسافر داشته ایم. امروز نیازی به اعزام قطار فوق العاده نبود چرا که توانستیم با ظرفیت موجود به جابجایی مسافران خطوط مترو بپردازیم.

او ضمن اعلام آمادگی برای اعزام قطار فوق العاده در پیک ترافیک امروز عصر، گفت: اگر ازدحام مسافر در عصر بیش از حد معمول باشد، قطارهای فوق العاده آماده به اعزام هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 آذر 1400 بروزرسانی: 13 آذر 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1855

به "تغییر ساعت طرح ترافیک، مسافران مترو را افزایش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر ساعت طرح ترافیک، مسافران مترو را افزایش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید