خاندان اژدها تنها پیش عایدی بازی تاج و تخت است که ساخت آن ادامه دارد

به گزارش مجله عکسفا، این طور که پیداست HBO از میان مجموعه های فرعی که میخواهد برای بازی تاج و تخت بسازد، فعلا تمام تمرکز خود را روی سریال خاندان اژدها قرار داده است.

خاندان اژدها تنها پیش عایدی بازی تاج و تخت است که ساخت آن ادامه دارد

شبکه HBO پس از خاتمه سریال بازی تاج و تخت بیان کرد میخواهد با همکاری جرج آر. آر. مارتین چند مجموعه فرعی پیرامون دنیا وسترس بسازد، اما ساخت تعدادی از این سریال ها در مراحل ابتدایی یا پیش فراوری متوقف شد. مثلا قرار بود مجموعه ای با نام شب طولانی با حضور نائومی واتس ساخته گردد، اما به چند علت از جمله هزینه فراوری بالا از ساخت آن صرف نظر شد. حالا کیسی بلویز، رییس شبکه HBO در گفت وگویی اعلام نموده تنها پیش عایدی درحال ساخت برای بازی تاج و تخت، سریال خاندان اژدها است و این شبکه فعلا فرایند توسعه سایر مجموعه ها را متوقف نموده است.

هالیوود ریپورتر در گزارشی به نقل از کیسی بلویز اعلام نموده از میان مجموعه های فرعی بازی تاج و تخت، خاندان اژدها تنها سریالی است که در مرحله فراوری واقع شده است. البته این امر بدان معنا نیست که HBO دیگر اسپین آف های بازی تاج و تخت را کنار گذاشته یا لغو نموده است، بلکه این شبکه میخواهد با توجه به بازخوردها و سلیقه مخاطبان اش فرایند توسعه و فراوری آن ها را به آرامی جلو ببرد.

بخشی از صحبت های بلویز در این خصوص به این توضیح است: موضوع جالب درباره بازی تاج و تخت این است که شما هر کاری کنید، در رسانه ها تبدیل به خبر می گردد. هر فیلم نامه ای که در راستا نگارش قرار بگیرد یا هر ایده ای که مطرح گردد، خبرساز خواهد شد و مردم تصور می نمایند این سریال ها در حال فراوری هستند، اما تنها سریال در حال ساخت ما خاندان اژدهاست. البته فیلم نامه های دیگری هم در دست داریم، ولی هیچ کدام از آن داستان ها وارد مرحله فراوری نشده اند.

داستان سریال خاندان اژدهایان حدود 300 سال پیش از شروع سریال اصلی رقم می خورد و مطابق کتاب آتش و خون نوشته جرج آر. آر. مارتین چگونگی افول خاندان تارگریان را به تصویر می کشد. این طور که پیداست تیم سازنده سریال خاندان اژدهایان در حال انتخاب بازیگران مد نظرش است و فعلا تمرکز آن ها روی یافتن بازیگران اصلی زن سریال است. بر اساس گزارش های منتشر شده، فیلم برداری این مجموعه در اواسط سال 2021 شروع خواهد شد و در سال 2022 باید شاهد شروع پخش آن باشیم.

HBO برای ایفای نقش پرنسس رینیرا تارگرین در این سریال با اما دارسی به توافق رسیده است. این شاهزاده فرزند نخست شاه ویسریس اول بوده و خون خالص والریایی دارد و یک اژدها سوار است. بعضی می گویند رینیرا استعدادهای ذاتی بسیاری دارد، اما یک مرد نیست. بعلاوه اولیویا کوک که او را به خاطر فیلم صدای متال به خاطر می آوریم برای بازی در نقش آلیسنت های تاور، دختر اوتو های تاور انتخاب شده است. آلیسنت دختری بسیار تیزبین، باهوش و زیبا رو توصیف شده است.

جرج آر. آر. مارتین تا به امروز تنها پنج جلد از سری اصلی رمان های نغمه آتش و یخ را تکمیل و منتشر نموده است، از آنجایی که هر فصل از بازی تاج و تخت تقریبا رخدادهای یک کتاب را به تصویر می کشید، شبکه HBO مجبور شد داستان فصل های خاتمهی را به وسیله تیم نویسندگی خود روایت کند و همین امر باعث شد از لحاظ کیفی افت محسوسی میان بخش های انتهایی بازی تاج و تخت با فصل های ابتدایی اش احساس گردد. پس از پخش فصل هشتم، بسیاری از هواداران و منتقدان نسبت به عملکرد و تصمیمات شخصیت ها و اتفاقات داستانی شکایت داشتند و حتی کمپین هایی برای تغییر خاتمه سریال تشکیل دادند!

منبع: Gamespot

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1696

به "خاندان اژدها تنها پیش عایدی بازی تاج و تخت است که ساخت آن ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاندان اژدها تنها پیش عایدی بازی تاج و تخت است که ساخت آن ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید