ستاره استقلال: من را 5 ساله فروختند! ، کاش حذف استقلال تکذیب گردد ، بازیکنان استقلال با موتور می آیند!

به گزارش مجله عکسفا، مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: مگر می گردد باشگاهی به بزرگی استقلال به علت بدهی از آسیا حذف گردد.

ستاره استقلال: من را 5 ساله فروختند! ، کاش حذف استقلال تکذیب گردد ، بازیکنان استقلال با موتور می آیند!

به گزارش خبرنگاران، مهدی قائدی بعد از پیروزی 2 بر صفر مقابل ذوب آهن اصفهان و اینکه استقلال از آسیا حذف شده در جمع خبرنگاران گفت: نمی دانم چه بگویم از برد خیلی خشنود شدم. این خبری که شما می گویید را نشنیده ام که موثق باشد امیدوارم این موضوع تکذیب گردد.اگر این اتفاق بیفتد نمی دانم چه بگویم. یا بین تیم ها فرق می گذارند نمی دانم چطوری بگویم اینکه استقلال به خاطر بدهی حذف گردد باشگاهی به این بزرگی !خیلی تنها هستیم. نمی دانم چه بگویم استقلال پارسال قهرمان شده و سال جاری در آسیا حضور نداشته باشد.

وی در خصوص اینکه بازیکنان با دست جلوی لوگوی حامی تیم را پیراهن را گرفته اند، گفت: اجازه بدهید خبر استقلال در اسیا معین گردد و بعد در این مورد صحبت کنیم. طرفداران حق دارند. ما دنبال قهرمانی در لیگ هستیم و بعد در پی قهرمانی در آسیا هستیم بعد بخاطر بدهی که متعلق به چند سال پیش است بخواهیم حذف شویم این دردآور است.

قائدی در خصوص اینکه خبر حذف نیمه شب امشب معین خواهد شد و پول انتقال شما به باشگاه اماراتی چه شد گفتند آن موقع طلب استراماچونی پرداخت شده پس چه شد، بیان کرد: این سوال خوبی است گفتند پرداخت شده است.باشگاه شباب الاهی می خواست شکایت کند من تماس گرفتم با آنها باشگاه پول قرضی من را هم نداده است من خواهش کردم که شکایت نکند و از باشگاه شباب الاهلی سپاسگزارم که شکایت نکرده است. اینقدر مشکل هست که نمی دانم در خصوص کدامشان صحبت کنم!

مهاجم استقلال در خصوص شکایت تیم اماراتی گفت: آنها دست نگه داشته اند و خودم با آن باشگاه صحبت کردم.

وی در خصوص اینکه ساپینتو و بازیکنان می گویند پول ها و دستمزدهایشان پرداخت نشده گفت: بخدا نمی دانم . من را 5 ساله فروختند ولی مگر می گردد شب عید کادرفنی، بازیکنان و ماساژورها پول نگیرند مگر داریم؟ هیچ جای جهان اینگونه نیست. آن هم تیم بزرگی مثل استقلال.

قائدی در خصوص اینکه سعید مهری گفت ماشینش را فروخته گفت: سعید یک نمونه است خیلی از بازیکنان بخاطر ترافیک حتی با اسنپ موتوری می آیند چه وضعش است. بازیکنان ماشین فروختند خانه هایشان را اجاره داده اند وخودشان مستاجر شده اند اولین بار است شاهد چنین شرایطی هستم و دلم برای این شرایط می سوزد نمی توانم کاری هم بکنم.

وی در خصوص اینکه اگر آسیایی نشوید ساپینتو استعفا می دهد گفت: فقط می توانم بگویم او خیلی مرد است همین.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 فروردین 1402 بروزرسانی: 12 فروردین 1402 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 2203

به "ستاره استقلال: من را 5 ساله فروختند! ، کاش حذف استقلال تکذیب گردد ، بازیکنان استقلال با موتور می آیند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره استقلال: من را 5 ساله فروختند! ، کاش حذف استقلال تکذیب گردد ، بازیکنان استقلال با موتور می آیند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید