طرح تنبیهی خسروشاهی برای مسافران استرالیایی ، رفتارهای ناشایست و آزار راننده مساویست با عدم خدمات دهی اوبر (تور ارزان استرالیا)

به گزارش مجله عکسفا، شرکت اوبر به زودی طرحی را برای مسافران استرالیایی خود اجرا می نماید که بر اساس آن آزار و اذیت راننده مساویست با عدم دسترسی به خدمات این شرکت.

طرح تنبیهی خسروشاهی برای مسافران استرالیایی ، رفتارهای ناشایست و آزار راننده مساویست با عدم خدمات دهی اوبر (تور ارزان استرالیا)

با تور ارزان استرالیا از بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه دیدن کنید و شهرهای زیبای ملبورن و سیدنی استرالیا را ببینید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی نت، احتمل دارد اوبر برای اجرایی کردن این سیستم از ستاره دار کردن مسافرن استفاده کند. یعنی به مسافرانی که رفتار ناشایست دارند ستاره های منفی دهد. و امتیاز منفی 4 ستاره یعنی ممنوعیت دسترسی به اوبر.

این شرکت میخواهد از اواخر ماه جاری میلادی طرح خود را اجرایی کند و این کار را با هدف کاهش تنش بین مسافران و راننده و البته سرانجام دادن به حواشی ماه های گذشته انجام می دهد.

این دستورالعمل های نو که در 19 سپتامبر در استرالیا و نیوزیلند اجرا می گردد، مسافران اوبر را از انجام رفتارهای نادرست منع می نماید. در بیانیه اوبر در مورد این شیوه نو آمده است: اوبر رانندگان خود را از ارائه خدمات به کاربرانی که خطرناک هستند منع می نماید، چرا که در کوشش است امنیت رانندگان را تامین کند.

در بخشی دیگر از این بیانیه ذکر شده: اگر رتبه شما به طور میانگین بعد از چندین هفته همچنان در رتبه پایین قرار داشته باشد حساب کاربری اوبر شما غیرفعال می گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 1 دی 1401 بروزرسانی: 1 دی 1401 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 2156

به "طرح تنبیهی خسروشاهی برای مسافران استرالیایی ، رفتارهای ناشایست و آزار راننده مساویست با عدم خدمات دهی اوبر (تور ارزان استرالیا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح تنبیهی خسروشاهی برای مسافران استرالیایی ، رفتارهای ناشایست و آزار راننده مساویست با عدم خدمات دهی اوبر (تور ارزان استرالیا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید