محرومیت چهار ساله و جریمه نقدی برای رکابزن کشورمان

به گزارش مجله عکسفا، اعتراض سهرابی، رکابزن باسابقه ایران به محرومیت چهارساله خود از سوی کمیته استیناف پذیرفته نشد و وی جریمه نقدی هم شد.

محرومیت چهار ساله و جریمه نقدی برای رکابزن کشورمان

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، اتحادیه جهانی دوچرخه سواری مهدی سهرابی، رکابزن باسابقه ایران را به دلیل استفاده از روش یا ماده ممنوعه به مدت چهار سال از حضور در میادین محروم کرد. سهرابی در واکنش به این محرومیت به کمیته استیناف اعتراض کرد اما دفاعیات وی مورد قبول این کمیته واقع نشد و محرومیت اتحادیه جهانی دوچرخه سواری مورد تایید نهاده شد.

محرومیت سهرابی از سال 2019 شروع شده و دوم جولای 2023 (11 تیر 1402) به سرانجام می رسد. البته این رکابزن جریمه نقدی هم شده است و باید 2500 فرانک سوئیس برای آنالیز نتایج پرداخت کند و مبلغ 860 یورو بایت هزینه های آزمایشگاهی و آنالیز نمونه های خون بپردازد.

همچنین نتایج مسابقات وی از تاریخ 30 ژانویه تا 3جولای 2018 (10بهمن 96 تا 13 تیر 97) پاک می گردد. سهرابی در این مدت در دو رویداد مهم قهرمانی جاده و پیست آسیا شرکت نموده بود. او در قهرمانی جاده آسیا مدال برنز استقامت جاده و در پیست آسیا مدال نقره مدیسون گرفته بود که اکنون در نتایج مسابقات نام او حذف و این دو مدال هم از ایران گرفته شد.

رای نهایی کمیته استیناف به خود مهدی سهرابی، نادوی ایران، اتحادیه جهانی دوچرخه سواری و وادا ارسال شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 823

به "محرومیت چهار ساله و جریمه نقدی برای رکابزن کشورمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت چهار ساله و جریمه نقدی برای رکابزن کشورمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید