واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال به اظهارات مهدی تاج

به گزارش مجله عکسفا، مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال نسبت به اظهارات مهدی تاج که به نوعی پاسخی به اظهارات منتسب به شهاب الدین عزیزی خادم بود، واکنش نشان داد.

واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال به اظهارات مهدی تاج

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مهدی تاج در مراسم تدفین شهدای گمنام در وزارت ورزش و جوانان گفت وگویی با خبرنگاران انجام داد که در این بین سؤالی از او پرسیده شد مبنی بر اینکه شهاب الدین عزیزی خادم او یا رئیس سابق فدراسیون را مقصر حذف استقلال و پرسپولیس می داند.

تاج پس از روبرو شدن با این سؤال، بلافاصله پاسخ داد به این چیزها اهمیت ندهید که البته برداشت از پاسخ او اینچنین بود که او به رئیس حال حاضر فدراسیون فوتبال طعنه زده است. پاسخی که حاشیه ساز هم بوده و با واکنش فدراسیون فوتبال روبرو شده است.

حسین شریفی مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال در واکنش به این اتفاق به خبرنگاران گفت: آقای عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال تا به امروز چنین اظهارنظری نداشته که حذف استقلال و پرسپولیس را منتسب به شخصی یا رئیس سابق فدراسیون فوتبال بداند. تعیین نیست که مطرح کردن این اظهارات و نسبت دادن آن به رئیس فدراسیون فوتبال از کجا نشأت می گیرد، اما آقای عزیزی خادم تا به امروز چنین اظهارنظری نداشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 اسفند 1400 بروزرسانی: 6 اسفند 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1947

به "واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال به اظهارات مهدی تاج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال به اظهارات مهدی تاج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید