باید فوتبالی به الهلال ضربه بزنیم، نباید اسیر اتفاقات بازی شویم

به گزارش مجله عکسفا، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در مورد تقابل پرسپولیس با الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: الهلال تیم پرمهره ای است و دو تیم کامل دارد. آنها فوتبال مالکانه و رو به جلو را انجام می دهند. کار سختی داریم. این مسابقه در زمین حریف است و تماشاگران هم در استادیوم حضور دارند.

باید فوتبالی به الهلال ضربه بزنیم، نباید اسیر اتفاقات بازی شویم

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه الهلال در خط حمله مهره های گران قیمت، حرفه ای، سرعتی و سرزن دارد، تاکید نمود: بازی سختی خواهد بود اما آنقدر انگیزه داریم که بتوانیم دل طرفداران را شاد و برای کشور و طرفداران افتخار کسب کنیم. شاید انگیزه متفاوتی نسبت به الهلال داشته باشیم.

گل محمدی توضیح داد: الهلال هفت بازیکن خارجی دارد که نام چهار نفر را برای لیگ قهرمانان آسیا رد نموده اند. پریرا بازیکن برزیلی پشت مهاجم بازی می نماید. مارگا را از پورتو خریده اند و گومیس در محوطه جریمه خیلی خطرناک است. یک مدافع کُره ای هم دارند. باید خیلی مراقب اینها باشیم.

وی یادآور شد: باید نظم خوبی هم در دفاع کردن و هم زمانی که توپ را در اختیار داریم، داشته باشیم. نباید اسیر اتفاقات بازی شویم. جو سختی برای بازیکنان ما است و باید خیلی تمرکز داشته باشیم. نباید اشتباه تاثیرگذار داشته باشیم و اجازه ندهیم اتفاقات و حواشی مسابقه، نتیجه بازی را رقم بزند.

سرمربی پرسپولیس اعلام نمود: باید بتوانیم فوتبالی به الهلال ضربه بزنیم. اگر قرار شد اتفاقی رخ بدهد، باید فوتبالی باشد نه با اخراج، اخطار بی مورد یا پنالتی. تقابل ما با الهلال فینال زودرس آسیا بود ولی باید با تمام وجود از غیرت ایرانی استفاده کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم. دعای خیر طرفداران پشت سر ما است. شخصاً به بازیکنانم امیدوارم چون می دانم با تمام وجودشان بازی می نمایند.

گل محمدی که با برنامه ورزش و مردم مصاحبه نموده است، در مورد تمدید دو ساله قراردادش با پرسپولیس هم گفت: وقتی بدانیم تا سه سال دیگر فرصت داریم، برنامه ریزی می کنیم و از جوانها استفاده می کنیم و به فکر دو، سه سال بعد هستیم. در آینده اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.

سرمربی پرسپولیس در خاتمه با تاکید بر اینکه مسائل این تیم خیلی زیاد است، اظهار کرد: آقای صدری (سرپرست باشگاه) هم تنها است و برای ماندن ریسک بزرگی نموده است. اگر صدری قبول نمی کرد، شرایط برای نفر بعدی در پرسپولیس سخت می شد. او شناخت کافی از شرایط درونی تیم داشت و تصمیم به ماندن گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1823

به "باید فوتبالی به الهلال ضربه بزنیم، نباید اسیر اتفاقات بازی شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید فوتبالی به الهلال ضربه بزنیم، نباید اسیر اتفاقات بازی شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید