برانکو ایوانکوویچ: اگر یک بازی را آوردند که داوری به سود ما بوده من 100 بازی را می آورم که به ضررمان بوده است، می خواهیم نیم فصل را با برد تمام کنیم

به گزارش مجله عکسفا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که تیمش به دنبال پیروزی در آخرین دیدار نیم فصل نخست لیگ برتر است.

برانکو ایوانکوویچ: اگر یک بازی را آوردند که داوری به سود ما بوده من 100 بازی را می آورم که به ضررمان بوده است، می خواهیم نیم فصل را با برد تمام کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله عکسفا ، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی گفت: هفته آخر نیم فصل است و می خواهیم با برد نیم فصل را خیلی خوب تمام نموده و از طرفداران تشکر کنیم.

وی اضافه کرد: ما بعد از نیم فصلی سنگین راهی تعطیلات خواهیم شد و این فرصت داریم که تیم را تقویت کنیم. در حال حاضر هم بعد از یک بازی خوبی که مقابل سپاهان انجام دادیم، آماده ایم همین کار را مقابل پارس جنوبی جم تکرار کنیم. بازی سختی پیش رو داریم البته هیچ گاه بازی راحتی در لیگ نداشته ایم، اما قصد و هدف مان همیشه یکی است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تأکید بر اینکه هیچ موقع به دنبال بهانه جویی نبوده است، یادآور شد: در اصفهان خبرنگاری به من گفت شما مربی بهانه جویی هستید، در حالی که همه شما مجله عکسفا می دانید و شاهد بوده اید، هرگز این طور نبوده و نخواهد هم بود. برخلاف آنچه می گویند در هر موقعیتی که داشته ایم من هیچ گاه بهانه جویی نکردم.

برانکو در پاسخ به این پرسش که آیا قصد دارد در نیم فصل فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی را به لیست تیمش اضافه کند یا خیر، بیان کرد: این موضوع برای این نشست نیست. هفته دیگر در مورد این مسائل حرف خواهم زد. ما تمرین داریم و شما می توانید از ساعت 11 در استادیوم شهید کاظمی حاضر شده و سؤال خود را مطرح کنید. ضمن اینکه ما بعد از بازی با پارس تا پنجشنبه تمرین خواهیم داشت.

وی درباره برنامه های تیمش در نیم فصل نیز اظهار داشت: ما بعد از بازی با پارس تا پنجشنبه تمرین نموده و تعطیلات مان از اول دی تا 12 دی ماه خواهد بود. از 18 دی تا 30 نیز طبق برنامه به اردوی قطر خواهیم رفت و بعد از آن نیز مجدداً در تهران تمرینات خود را ادامه می دهیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در واکنش به پرسش خبرنگار مجله عکسفا راجع به اینکه در طول هفته گذشته برخی سعی کردند پیروزی های پرسپولیس را لوث نموده و طوری وانمود نمایند که این تیم از حمایت داوران برخوردار بوده است، توضیح داد: البته که این تحقیرها همیشه هست و من هم همیشه تکرار می کنم هر کس وقت دارد بنشیند و بازی های ما را بررسی کند آن زمان به او ثابت خواهد شد که ما از حمایت داوران برخوردار بوده ایم یا اینکه داوری ها به ضررمان بوده است. دوست دارم آنهایی که این ادعا را دارند هر بازی که خودشان بخواهند را نشان دهند و ببینند که داور تصمیماتش به نفع ما بوده یا خیر. به طور دقیق هم این کار را انجام دهند. اگر یک بازی را آوردند من 100 بازی را می آورم که داوری علیه ما بوده است.

برانکو در سرانجام راجع به غایبان تیمش در بازی مقابل پارس جنوبی گفت: ما برای این بازی کمال کامیابی نیا را به خاطر محرومیت در اختیار نداریم و چند بازیکن هم مصدوم هستند، اما شرایط بازی کردن را دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 42

به "برانکو ایوانکوویچ: اگر یک بازی را آوردند که داوری به سود ما بوده من 100 بازی را می آورم که به ضررمان بوده است، می خواهیم نیم فصل را با برد تمام کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو ایوانکوویچ: اگر یک بازی را آوردند که داوری به سود ما بوده من 100 بازی را می آورم که به ضررمان بوده است، می خواهیم نیم فصل را با برد تمام کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید