برگزاری اجلاس اتحادیه ژیمناستیک آسیا و عدم صدور مجوز از سوی شورای برون مرزی، اینچه درگاهی به ازبکستان می رود؟

به گزارش مجله عکسفا، کنگره اتحادیه ژیمناستیک آسیا در حالی برگزار خواهد شد که مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش برای سفر رئیس فدراسیون ایران صادر نشده است.

برگزاری اجلاس اتحادیه ژیمناستیک آسیا و عدم صدور مجوز از سوی شورای برون مرزی، اینچه درگاهی به ازبکستان می رود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بیست و یکمین کنگره اتحادیه ژیمناستیک آسیا قرار است روز جمعه اول اکتبر (9 مهر) به میزبانی شهر تاشکند در کشور ازبکستان برگزار شود.

اتحادیه ژیمناستیک آسیا چندی قبل با ارسال نامه ای رسمی به فدراسیون های عضو، از آنها برای حضور در این کنگره دعوت و شرایط کامل مربوط به رزرو هتل، تهیه بلیت، زمان ورود به تاشکند، زمان ترک این شهر و مسائل دیگر را بیان نمود. حتی اعلام شد خرید بلیت هواپیما هم بر عهده اعضای فدراسیون ها است.

یکی از این اعضای اتحادیه ژیمناستیک آسیا (AGU)، فدراسیون ایران است که ریاستش بر عهده زهرا اینچه درگاهی است. دوره چهار ساله ریاست اینچه درگاهی چند ماه قبل به پایان رسیده، اما هنوز شرایط مدیریتی این فدراسیون تعیین تکلیف نشده است. با این حال برخی خبرها حاکی از آن است که اینچه درگاهی قصد دارد به همراه کارشناس خبره فدراسیون در این کنگره شرکت کند.

سفر روسای فدراسیون ها برای حضور در اجلاس های قاره ای و بین المللی نیازمند صدور مجوز از سوی شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان است؛ مجوزی که هنوز از سوی این شورا صادر نشده و بعید به نظر می رسد تا پیش از شروع اجلاس AGU هم صادر شود. سفر روسای فدراسیون ها بدون مجوز شورای برون مرزی تخلف محسوب می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مهر 1400 بروزرسانی: 12 مهر 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1783

به "برگزاری اجلاس اتحادیه ژیمناستیک آسیا و عدم صدور مجوز از سوی شورای برون مرزی، اینچه درگاهی به ازبکستان می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری اجلاس اتحادیه ژیمناستیک آسیا و عدم صدور مجوز از سوی شورای برون مرزی، اینچه درگاهی به ازبکستان می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید