تارتار: اگر در خطر سقوط بودیم مثل پروانه دورمان می چرخیدند، فولاد را می بردیم باشگاهداری زیر سؤال می رفت

به گزارش مجله عکسفا، سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان به این نکته اذعان کرد که در صورت رجحان تیمش مقابل فولاد خوزستان باشگاهداری زیر سؤال می رفته است.

تارتار: اگر در خطر سقوط بودیم مثل پروانه دورمان می چرخیدند، فولاد را می بردیم باشگاهداری زیر سؤال می رفت

به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از ملاقات تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: پیشاپیش روز خبرنگار را تبریک می گویم به تمام خبرنگاران کشور. به نظرم بازی خوب آغاز شد و تیم ما به بازی مسلط بود. تقریباً هم مالکیت با ما بود. فولاد هم تیم خوب و بابرنامه ای است و به آنها بابت این پیروزی تبریک می گوییم. از اینکه سه امتیاز در خوزستان ماند خوشحالیم و امیدواریم تیم فولاد در ادامه راه هم پیروز باشد.

وی در ادامه اضافه کرد: اگر این بازی نتیجه ای عکس این داشت و ما بازی را می بردیم، باشگاهداری زیر سؤال می رفت. اگر شما شب قبل از بازی دو تیم را مقایسه کنید و جایی که ما استراحت کردیم را با جای استراحت فولاد مقایسه کنید، فاصله ها را متوجه می شوید. بچه های ما به خاطر گرمای اتاق شان تا صبح نخوابیدند، چون کولر گازی در اتاق ها نبود. من امیدوارم مسئولان استان و شهرستان به خاطر مردم محروم مسجدسلیمان به خودشان بیایند و این تیم را به این نحو اداره ننمایند. خیلی سخت است که تمام تمرکز ما روی این مسائل باشد و نمی توانیم انتظاری از بچه ها داشته باشیم. ما نمی توانیم به بازیکنی که شب استراحت ننموده چیزی بگوییم، فقط می توانیم از او درخواست کنیم. من یک سؤال از مسئولان استان و شهرستان مسجدسلیمان دارم. اگر این تیم شرایط سال گذشته را داشت و برای نیفتادن دست و پا می زد، آیا باز هم همین طور به این تیم رسیدگی می کردند یا مثل پروانه به دورش می چرخیدند تا تیم سقوط نکند؟

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطر نشان کرد: ما را رها نکنید و یاری کنید. بچه ها زحمت کشیدند و تا الان در نیمه بالای جدول بودند و جزو چهار تیم پایانی جام حذفی هستند. بچه ها کار بزرگی کردند. من بحث خودم را ندارم و انتظار دارم تا روز آخر از بازیکنان حمایت شود. من چند روز است به خاطر محل اسکان مان در اهواز پیگیری می کنم، ولی متأسفانه کسی به ما یاری نکرد و در جایی شب گذشته استراحت کردیم که در شأن بازیکنان لیگ دسته دوم هم نبود. امیدوارم مسئولان به خودشان بیایند. مسئولیت باخت در این بازی و در تمام مسابقات فصل با من است، اما من به فکر آینده تیم و مردم شهر مسجدسیلمان هستم که هیچ دلخوشی به جز این تیم ندارند. یا باید به نحوی شایسته تیمداری کنیم و یا اگر نمی توانیم کنار بکشیم. این طبیعت لیگ برتر است و باید امکانات وجود داشته باشد. واقعاً حیف مردم مسجدسلیمان است که از امکانات محروم هستند.

تارتار در خصوص تیم فولاد نیز شرح داد: فولاد خصوصاً در نیم فصل دوم با خریدهایی که انجام داده، تیم باثباتی بوده است. ما بازیکنانی مانند محمد طیبی و سوشا مکانی را در نیم فصل از دست دادیم، ولی فولاد بازیکنان باکیفیتی جذب نموده است. مثل احمدزاده و پاتوسی. به هرحال این تفاوت ها وجود دارد. به خاطر همین است که می گویم اگر منطقی نگاه کنیم ما نباید بتوانیم فولاد را شکست دهیم. اگر این تیم را شکست دهیم باید به همه چیز شک کنیم. اگر ما اینجای جدول هستیم با این امکانات، به خاطر کار بزرگی است که بچه ها انجام داده اند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا برای تمدید قرارداد با او صحبتی شده است یا خیر، توضیح داد: بله ،صحبت نموده اند و از مسئولان باشگاه تشکر می کنم، ولی این نوع تیمداری در شأن تیم های لیگ فزونی نیست و کار کردن سخت است.

وی در خصوص شرایط عباس عسگری و امید خالدی نیز یادآور شد: این هم برمی شود به بی پولی های تیم. ما به خاطر بدهی هایی که داریم نمی توانیم از این دو بازیکن استفاده کنیم و چون به بازیکنان و مربیان قبلی بدهکاریم، نمی توانیم نام آنها را به لیست مان اضافه کنیم، ولی تیم هایی مانند فولاد، سپاهان، ذوب آهن و به طور کلی تیم های صنعتی هر کاری دوست دارند، انجام می دهند و هر بازیکنی که می خواهند جذب می نمایند و اتفاقاً پیروز هم هستند. کار درست را آن تیم ها می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1128

به "تارتار: اگر در خطر سقوط بودیم مثل پروانه دورمان می چرخیدند، فولاد را می بردیم باشگاهداری زیر سؤال می رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: اگر در خطر سقوط بودیم مثل پروانه دورمان می چرخیدند، فولاد را می بردیم باشگاهداری زیر سؤال می رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید