تعامل سازنده سازمان میراث فرهنگی با فراکسیون گردشگری، مونسان از پیروز ترین مدیران سازمان است

به گزارش مجله عکسفا، رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود منابع اقتصادی محدود و مسائل موجود، دکتر مونسان در اجرای امور محوله به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از پیروز ترین مدیران است.

تعامل سازنده سازمان میراث فرهنگی با فراکسیون گردشگری، مونسان از پیروز ترین مدیران سازمان است

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت و رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 9 مرداد پس از دیدار با رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به خبرنگار مجله عکسفا گفت: مباحث مهمی از جمله توسعه گردشگری ورودی و اهتمام بیشتر به این بخش در این جلسه مورد آنالیز نهاده شد.

او ادامه داد: توسعه صنعت گردشگری در شرایط امروز کشور و بروز مسائل ارزی امری لازم و لازم است و برای دستیابی به این مهم همه دستگاه های مرتبط باید کوشش و همکاری لازم را با سازمان میراث فرهنگی داشته باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: گردشگری حوزه ای فرابخشی است، با تحرک در این بخش می توانیم رشد و پویایی را در سایر بخش ها اعم از حمل و نقل، خدمات و... ببینیم.

کوچکی نژاد با اشاره به مدیریت سازمان میراث فرهنگی گفت: در ادواری که نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی را عهده دار بوده ام، روسای زیادی به سازمان میراث فرهنگی آمده اند، اما دکتر مونسان یکی از پیروز ترین افرادی است که ریاست سازمان را بر عهده گرفته است، تعامل سازنده با مجلس شورای اسلامی به ویژه فراکسیون گردشگری از ویژگی های شاخص رئیس سازمان میراث فرهنگی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: با شروع دوره مدیریت دکتر مونسان در سازمان میراث فرهنگی این دستگاه به سمت کار و کوشش مضاعف حرکت نموده است و شاهد هستیم که با وجود منابع محدود و مسائل موجود در کشور، ریاست سازمان میراث فرهنگی در امور محوله از پیروز ترین مدیران کشور است.

رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آرامش، ثبات و در عین حال کوشش و تکاپو، لازمه هر مجموعه ای است و خوشبختانه سازمان میراث فرهنگی امروز این شرایط را دارد، با اجرای طرح وزارتخانه شدن سازمان میراث فرهنگی و بر عهده دریافت مسئولیت این وزارتخانه توسط دکتر مونسان بی شک شاهد تحول و رونق صنعت گردشگری در کشور خواهیم بود.

کوچکی نژاد اضافه نمود: به طور کلی معاونان و تیم کاری فعلی سازمان میراث فرهنگی افرادی علاقه مند و حرفه ای هستند که برای کسب صندلی و مقام در این سازمان حضور نیافته اند بلکه به دنبال ارتقای صندلی این مجموعه و کوشش برای انجام امور محوله و وظایف خود هستند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 237

به "تعامل سازنده سازمان میراث فرهنگی با فراکسیون گردشگری، مونسان از پیروز ترین مدیران سازمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعامل سازنده سازمان میراث فرهنگی با فراکسیون گردشگری، مونسان از پیروز ترین مدیران سازمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید