سخنگوی کاخ سفید: سکوت ترامپ می شکند

به گزارش مجله عکسفا، خبرنگاران : سخنگوی کاخ سفید گفت رئیس جمهور آمریکا سکوت پساانتخاباتی خود را در زمان مناسب خواهد شکست.

سخنگوی کاخ سفید: سکوت ترامپ می شکند

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، کایلی مک انانی، سخنگوی کاخ سفید روز پنجشنبه در مصاحبه ای با شبکه فاکس نیوز درباره اظهارات و اقدامات دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پس از انتخابات صحبت کرد.

به نوشته وبگاه خبری- تحلیلی پالیتیکو، مک انانی که در کار زار انتخاباتی ترامپ نقش مشاور وی را بر عهده داشت در مورد شکایت ستاد وی از نتایج انتخابات گفت: رئیس جمهور کار این دادخواهی را به وکلای خود سپرده و در عین حال برای مردم آمریکا درخصوص [بیماری] کووید و دیگر مسائل، سخت مشغول کار است.

وی اضافه کرد: اما [اظهارات] رئیس جمهور را خواهید شنید، از توئیت های وی باخبر هستید و در زمان مناسب اظهارات او را خواهید شنید.

دونالد ترامپ به غیر از بازدید کوتاهی که از گورستان ملی آرلینگتون به منظور گرامیداشت روز جانبازان داشته در انظار دیده نشده و به طور علنی صحبت ننموده است.

با این وجود وی پنجشنبه هفته گذشته در کنفرانس خبری کاخ سفید حضور پیدا کرد و علیه سیستم انتخاباتی کشورش حمله کرد.

وی همچنین در باشگاه گلف خود در ایالت ویرجینیا نیز حضور پیدا کرد اما بعد از انتخابات تنها به انتشار پیغام هایی در توئیتر بسنده نموده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1280

به "سخنگوی کاخ سفید: سکوت ترامپ می شکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی کاخ سفید: سکوت ترامپ می شکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید