سفر دبیرکل نادو به قطر برای امضای قرارداد با آزمایشگاه ضد دوپینگ قطر

به گزارش مجله عکسفا، دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ به منظور امضای قرارداد با آزمایشگاه ضد دوپینگ قطر راهی این کشور شد.

سفر دبیرکل نادو به قطر برای امضای قرارداد با آزمایشگاه ضد دوپینگ قطر

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مراحل دریافت ویزای تحصیلی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب و طی کنید.

به گزارش مجله عکسفا و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ به همراه فرزاد کبارفرد مشاور دارویی این ستاد و رئیس آزمایشگاه جامع تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و صدیقی مشاور حقوقی کمیته ملی المپیک به منظور عقد قرارداد همکاری با آزمایشگاه ضد دوپینگ قطر، شب گذشته تهران را به مقصد دوحه ترک کردند.

خلیلیان پیش از ترک تهران در این خصوص گفت: قطر در سال های اخیر پیشرفت زیادی در زمینه توسعه زیرساخت های ورزش داشته و پیروز به میزبانی رویدادهای بزرگی همچون بازی های آسیایی و جام جهانی شده و مرکز بسیار پیشرفته اسپایر را احداث نموده است. از طرفی آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) آزمایشگاه ضد دوپینگ این کشور را به عنوان یکی از آزمایشگاه های مورد تایید خود معرفی نموده است و آنها امکانات سخت افزاری بسیار زیاد و دانشمندان زیادی را جذب این آزمایشگاه نموده اند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه آزمایشگاه کاملا مورد تایید واداست و در مجاورت کشور ما قرار گرفته است و به نسبت آزمایشگاه کلن آلمان برای بررسی نمونه های ورزشکاران هزینه کمتری برای ما دارد و از طرفی انتقال ارز به این کشور آسان تر است، لذا با سرعت بیشتری پاسخ تست های دوپینگ ما را خواهد داد و به همین دلیل تصمیم گرفته شد با این آزمایشگاه قرارداد همکاری امضا کنیم.

دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ گفت: در این سفر قصد داریم مقدمات کسب مجوز صدور پاسپورت بیولوژیک برای آزمایشگاه کنترل دوپینگ کشورمان را نیز فراهم کنیم.

قرارداد همکاری ستاد ملی مبارزه با دوپینگ جمهوری اسلامی ایران با آزمایشگاه ضد دوپینگ قطر قرار است امروز دوشنبه (14 بهمن ماه) به امضای خلیلیان دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ و کاستا جورجا کوپلوس مدیر بررسی دوپینگ این آزمایشگاه برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 596

به "سفر دبیرکل نادو به قطر برای امضای قرارداد با آزمایشگاه ضد دوپینگ قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر دبیرکل نادو به قطر برای امضای قرارداد با آزمایشگاه ضد دوپینگ قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید