سوروخین: سن پترزبورگ آماده میزبانی از فینال لیگ قهرمانان اروپا و یورو 2020 است

به گزارش مجله عکسفا، عضو کمیته اجرایی یوفا و مدیر کمیته سازماندهی جام ملت های اروپا 2020 از آمادگی شهر سن پترزبورگ برای میزبانی از 2 رقابت مهم اطلاع داد.

سوروخین: سن پترزبورگ آماده میزبانی از فینال لیگ قهرمانان اروپا و یورو 2020 است

با ما سفر کنید و با تور ترکیبیی اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، آلکسی سوروخین می گوید سن پترزبورگ اکنون به خوبی برای میزبانی از فینال لیگ قهرمانان اروپا 2021 - 2020 مجهز شده است. این شهر همچنین آماده میزبانی از دیدارهای یورو 2020 در تابستان سال آینده میلادی است.

این عضو روسی کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) گفت: فینال لیگ قهرمانان اروپا هم پوشانی با دیدارهای جام ملت ها ندارد. میان این دو رویداد فاصله زمانی وجود دارد و سن پترزبورگ خود را با میزبانی شایسته از آنها منطبق کند. ما هیچ چالش بزرگی نداریم که در گذشته نتوانسته باشیم آن را رفع کنیم. هر رویدادی چالش های خاص خود را دارد. برای بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا 2 تیم معینی بازی خواهند کرد. البته تا قبل از شروع مرحله نهایی معین نیست از طرفداران کدام تیم های میزبانی خواهیم کرد.

سوروخین اضافه کرد: دیدارهای جام ملت های اروپا نیز چالش های مربوط به خود را دارد. ما باید سازماندهی فوتبالی خود را با تنوع جغرافیایی حفظ کنیم. با این وجود روسیه و سن پترزبورگ آماده کنار آمدن با ویژگی های میزبانی از فینال لیگ قهرمانان و یورو 2020 هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1019

به "سوروخین: سن پترزبورگ آماده میزبانی از فینال لیگ قهرمانان اروپا و یورو 2020 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوروخین: سن پترزبورگ آماده میزبانی از فینال لیگ قهرمانان اروپا و یورو 2020 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید